Aktualności

Reklama w portalu 12zawodnik.pl

 piątek, 03 października 2014 r., autor: Redakcja

Dla osób zainteresowanych promocją usług, produktów lub po prostu marki – istnieje możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej na stronach portalu 12zawodnik.pl.

Sam zdecydujesz o budżecie, rodzaju reklamy, zasięgu i czasie trwania kampanii.
Przy stosunkowo niskim nakładzie finansowym możesz dotrzeć do potencjalnych klientów z obszaru Polski który cię interesuje.

Jeśli prowadzisz lokalny biznes…

Jeśli prowadzisz lokalny biznes, jesteś właścicielem sklepu, pizzerii, salonu samochodowego czy po prostu pubu dla kibiców, nie musisz wykupywać reklamy w całym portalu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych narzędzi emisji reklam – Twoja reklama wyświetlana będzie tylko na tym obszarze jaki cię interesuje. Twoja reklama dotrze do użytkowników z Twojej okolicy. Mówiąc prościej - możesz zamówić reklamę która będzie wyświetlana tylko tam gdzie zdecydujesz – województwo, powiat czy konkretne miasto…
Sam zdecydujesz o wysokości nakładów finansowych w zamówionej przez ciebie kampanii.

Jeśli interesuje cię ogólnopolska kampania…

Prowadzisz sklep internetowy, interesuje cię reklama usługi, produktu lub marki w całym kraju – przeprowadzimy na stronach portalu kampanię ogólnopolską. Możesz wybrać czas emisji reklam, zasięg kampanii, rodzaje kreacji i oczywiście wysokość budżetu kampanii.

Najnowocześniejsze narzędzia emisji...

Stosujemy nowoczesne narzędzia wyświetlania Twojej reklamy jednemu użytkownikowi aby przy ograniczonym budżecie na kampanię, grono osób które ją zobaczy było jak największe. Np. z zakupionych 200 000 emisji Twojego banneru - jednej osobie wyświetli się 2 razy, tak aby Twoja kampania reklamowa dotarła aż do 100 000 osób - dwukrotnie.

Pełna wiedza o skuteczności kampanii...

Po zakończeniu kampanii wyślemy na Twój adres mailowy wygenerowane dane statystyczne potwierdzające skuteczność kampanii. Dowiesz się z nich do ilu użytkowników reklama dotarła, w jakich godzinach i dniach była najczęściej wyświetlana, w których dniach tygodnia… oraz wiele innych ciekawych informacji o użytkownikach do których Twoja reklama dotarła.

Skontaktuj się z nami w sprawie reklamy...

Przedstawimy szczegółowo plan kampanii oraz stawki cenowe - sam zdecydujesz o zasięgu, czasie jej trwania i nakładach finansowych. Odpowiedzi na wszystkie pytania otrzymasz pisząc na adres reklama@12zawodnik.pl

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA