Aktualności

Zespół redakcyjny portalu 12zawodnik.pl to kibice różnych polskich klubów piłkarskich i żużlowych. Fanatycy wychowani w duchu zasad, ideałów i tradycji naszych klubów. Wpajanych nam latami przez naszych ojców, braci, starszych kolegów po szalu...
 

Serwis 12zawodnik.pl powstał, aby:

  • Promować aktywny udział w meczach lokalnych klubów poprzez jak najczęstsze uczęszczanie na mecze oraz głośny doping całego stadionu.
  • Wesprzeć ruch kibicowski.
  • Zachęcać wszystkich Was do wsparcia swojej ukochanej drużyny, szczególnie obecnością i dopingiem w meczach wyjazdowych.
  • Docenić wysiłek i pomysłowość "Artystów Stadionowych".
  • Przeciwstawić się nagonce w ogólnopolskich mediach, kreujących wizerunek polskich kibiców jako bandytów i przestępców.

Jeśli interesujesz się tematyką kibiców, masz zacięcie dziennikarskie i chciałbyś dołączyć do redakcji... to serdecznie zapraszamy.  Dołącz do nas i stań się współtwórcą portalu 12zawodnik.pl

Jesteś kibicem, masz aparat fotograficzny, chciałbyś dla nas fotografować oprawy itd.? Napisz do nas! Jeśli jeszcze nie mamy współpracownika - załatwimy akredytacje na mecze Twojej drużyny, abyś mógł obserwować i fotografować wszystkie ciekawe oprawy z płyty boiska ;-)

Fotografujesz na meczach swojej drużyny, masz ciekawą kibicowską fotkę? Podeślij ją do nas z krótkim opisem oraz nazwiskiem/ksywą autora. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na stronach portalu.

Możesz się z nami skontaktować poprzez email: redakcja@12zawodnik.pl.

 

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy lub produktu na stronach portalu 12zawodnik.pl, kliknij na poniższy link.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA