Aktualności

Zamieszanie z mistrzowską ceremonią.

 piątek, 11 maja 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Armin | 12zawodnik.pl
fot. Armin | 12zawodnik.pl

Legia Warszawa nie będzie mogła świętować tytułu mistrzowskiego na stadionie Lecha?

Jeśli warszawska Legia sięgnie w tym sezonie po mistrzowski tytuł, świętować sukces będzie na stadionie Kolejorza. Zdaniem dziennikarza Przeglądu Sportowego Tomasza Włodarczyka, włodarze Lecha czynią starania, by trofeum Wojskowi mogli odebrać dopiero w Warszawie.

„Lech prosi Ekstraklasę, aby nie wręczać ewentualnego trofeum za mistrzostwo Legii na ich stadionie w obawie przed wściekłymi kibicami” – napisał dziennikarz na Twitterze.

Na ten moment nie wiadomo, jaka decyzja zostanie podjęta w tej sprawie. Nie wiadomo również, czy Legia będzie miała co świętować, bo tytułu mistrzowskiego jeszcze nie przypieczętowała, a w walce cały czas pozostaje Jagiellonia Białystok oraz, choć są to jedynie matematyczne szanse, Lech Poznań.

W ostrych słowach do pomysłu odebrania tytułu poza stadionem w Poznaniu odniósł się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

-.....czyli jest tak,na Ł3 można wygrać Super Puchar i odebrać Puchar i medale(Lech,Zawisza,Arka) ale gdzie indziej już nie? Kogoś tutaj p......o,niestety! - napisał Boniek.
 

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA