Aktualności

XIV odsłona inicjatywy Gwiazdy na Gwiazdkę.

 niedziela, 03 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Gwiazdy na Gwiazdkę w Łowiczu po raz XIV.

5 stycznia 2018 r. w hali nr 1 Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbędzie się 14 edycja piłkarskiego turnieju charytatywnego „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Wydarzenie co roku przyciąga rzeszę widzów, którzy chętnie włączają się w inicjatywę m.in. poprzez udział w aukcji wyjątkowych gadżetów.

XIV odsłona turnieju organizowanego przez m.in. podchodzącego z Łowicza Maćka Rybusa, poświęcony będzie 4- letniemu Olkowi Szymańskiemu, który urodził się w 31 tygodniu ciąży z powodu odklejenia łożyska. U chłopca zdiagnozowano czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na jego rehabilitację.

- Już dziś wiemy, że w piątek, 5 stycznia w turnieju zagrają Maciej Rybus, Maciej Szczęsny, Grzegorz Szamotulski, Wojciech Trochim, Jacek Magiera, Tomasz Hajto, Marek Jóźwiak, Marcin Zając, Mateusz Cetnarski, Mateusz Wdowiak, Robert Wilk oraz raperzy: Green, Zbuku, Kochan – informuje Krystian Cipiński, koordynator „GwG” w Łowiczu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż redakcja serwisu 12zawodnik.pl po raz kolejny została poproszona o patronat medialny tej szlachetnej inicjatywy. Stąd też gorąco Was zachęcamy do wzięcia udziału w turnieju czy licytacji unikatowych gadżetów, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na rehabilitację Olka.

Szczegóły akcji na:

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA