Aktualności

Widzew dziękuje swoim kibicom.

 piątek, 19 maja 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Klub dziękuje za doping podczas derbowego spotkania.

64 Derby Łodzi już za nami. Spotkaniu zdecydowanie większego kolorytu dodałby udział w nim kibiców ŁKSu jednak ze względu na decyzję podjętą przez włodarzy Widzewa, mecz mogli zobaczyć jedynie fani klubu z Al. Piłsudskiego. Wczoraj w godzinach wieczornych klub za pośrednictwem swojej witryny, skierował do nich kilka zdań wdzięczności za udzielone wsparcie podczas tego prestiżowego meczu.

Na uwagę zasługuje postawa fanów Widzewa, którzy zgodnie z apelem klubu podczas spotkania z ŁKSem zrezygnowali z użycia materiałów pirotechnicznych.

Podziękowania dla najlepszych kibiców na świecie:

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew, w imieniu całego Klubu, w tym pierwszej drużyny i wszystkich pracowników, pragnie serdecznie podziękować kibicom po meczu z ŁKS Łódź za żywiołowy i zagrzewający do boju, a przy tym zgodny z obowiązującym prawem, doping, o którym jest już głośno, nie tylko w Łodzi, ale i w całym kraju. Szczególne wrażenie zrobiła na wszystkich piękna oprawa.

Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla pomysłowości, kreatywności i zaangażowania wszystkich zgromadzonych na stadionie fanów i zadbanie o to, by atmosfera kolejnego święta w Sercu Łodzi była wyjątkowa.

W opinii nie tylko naszej, ale też piłkarskiego środowiska, widzewski doping bezwzględnie zasługuje na miano ekstraklasowego. Z naszej strony zapewniamy, że robimy wszystko, by w jak najszybszym czasie doświadczyć go mogli rywale na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Doceniamy przy tym trud i poświęcenie piłkarzy włożone zarówno w mecz derbowy, jak i poprzednie spotkania rundy wiosennej.

Przy okazji, pragniemy poinformować, że w najbliższym czasie Klub będzie chciał lepiej poznać opinie kibiców. W związku z tym wkrótce przeprowadzi już kolejne w najnowszej historii Widzewa badanie marketingowe, dotyczące funkcjonowania Klubu w przyszłym sezonie.

Dziękujemy, że jesteście z drużyną.

źródło: widzew.com

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA