Aktualności

Tymczasem w Rzeszowie...

 czwartek, 10 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Mateusz / 12zawodnik.pl
fot. Mateusz / 12zawodnik.pl

Temida sprawiedliwa.

Pan Ryszard, kierownik do spraw bezpieczeństwa Resovii Rzeszów, który podczas meczu z Kotwicą Kołobrzeg w 2014 r. nie wpuścił na obiekt funkcjonariuszy policji został początkiem ubiegłego roku uniewinniony.

Na łamach lokalnego serwisu „Rzeszów News” wieloletni działacz i fan drużyny z Wyspiańskiego przedstawiony został jednak jako główny sprawca zamieszek i osoba odpowiedzialna za atak na funkcjonariuszy policji.

W ubiegłym tygodniu uprawomocnił się wyrok w sprawie dziennikarza, który w kłamliwy sposób przedstawił osobę pana Ryszarda. Redaktor serwisu "Rzeszów News" uiścić musi kwotę 5 tys. złotych oraz na łamach portalu przeprosić pana Ryszarda.

"Panie Ryszardzie - mimo wieku, gratulujemy i cenimy za niezłomność!
- za to, że wygrał Pan sprawę założoną na Pana przez prokuraturę i policjanta, jak się okazało - to policjant Wojciech Nowak z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców był agresywny, działał bezprawnie i bezpodstawnie, a nie Pan, co wynika z uzasadnienia Sądu Rejonowego i Okręgowego;
- że założył Pan sprawę policjantom za składanie fałszywych zeznań;
- że założył Pan sprawę za bezpodstawne zatrzymanie Pana;
- a teraz wygrał Pan sprawę z dziennikarzem Marcinem Kobiałką, który przez wiele lat pisze nieprzychylnie o środowisku kibiców Resovii i Klubu, jeszcze wcześniej w rzeszowskim oddziale Gazety Wyborczej" -
piszą fani Resovii na swoim facebookowym profilu.

fot. KRN100OVIA
fot. KRN100OVIA
fot. KRN100OVIA
fot. KRN100OVIA
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA