Aktualności

Tomasz Smokowski znika z mediów... Na pół roku.

 piątek, 01 grudnia 2017 r., dodano przez redakcja

Tomasz Smokowski
Tomasz Smokowski

Tomasz Smokowski redaktor telewizyjny kojarzony z Canal+ opuścił szeregi tej telewizji (od końca października nie występował już przed kamerami nc+) i został objęty ponad półrocznym zakazem konkurencji. Jego powrót na ekrany jest jednak niemal pewny.

Redaktor Smokowski opuścił C+ razem z Andrzejem Twarowskim który również obok Smokowskiego był twarzą polskiego oddziału francuskiej telewizji.

Obaj byli związani z Canal+ ponad 20 lat. Andrzej Twarowski specjalizował się w lidze angielskiej zaś Smokowski francuskiej dopóki stacja miała prawa do jej transmisji. Sporo czasu poświęcali również "najlepszej lidze świata" czyli naszej rodzimej Ekstraklasie, prowadząc programy Liga+ i Liga+ Extra (Smokowski także komantował ligowe spotkania).

W ostatni poniedziałek Smokowski podczas programu „Misja Futbol” (program w Onet.pl przyp.red.)stwierdził, że czeka go przerwa w pracy, gdyż z końcem listopada wygasa jego umowa z Canal+ i uaktywnia się półroczny zakaz konkurencji.

"Spotkamy się za kilka miesięcy. Jest na co czekać. Szykujemy, planujemy" - zapowiedział Tomasz Smokowski w „Misji futbol”. 

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA