Aktualności

STS wspiera Ruch Radzionków.

 środa, 25 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. 12zawodnik.pl
fot. 12zawodnik.pl

STS wsparł okradziony Ruch Radzionków.

Rozpoczęła się rozbiórka stadionu Ruchu Radzionków przy ulicy Narutowicza. Klub cały sprzęt dla piłkarzy przetrzymywany był w kontenerze przy bocznym boisku, jednak w poniedziałkowy poranek na zawodników i włodarzy klubu czekała niemiła niespodzianka - z pomieszczeń, w których Ruch zmuszony jest tymczasowo przechowywać swoje rzeczy, został skradziony sprzęt o przybliżonej wartości blisko 15 tys. złotych. 

Radzionkowski klub zwrócił się do swoich fanów o pomoc, by u progu nowego sezonu mieć środki na zakup m.in. nowych trykotów. Na apel włodarzy Ruchu odpowiedział także STS, który nie został obojętny wobec sytuacji w jakiej znalazły się Cidry. 

STS jest zaangażowanym sponsorem polskiego sportu. Od wielu lat współpracujemy z kibicami, klubami oraz związkami sportowymi z całego kraju. Chętnie włączamy się w inicjatywy, których celem jest wsparcie sportowców bez względu na barwy klubowe. Apel władz Ruchu Radzionków nie mógł pozostać bez odpowiedzi, dlatego zdecydowaliśmy się na szybką reakcję i pomoc w zakupie nowego sprzętu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

To co się wydarzyło, to dla nas wielka przykrość i kolejny problem, z którym w trybie pilnym musimy się zmierzyć. Jednak to, co się wydarzyło później jest chyba jeszcze ważniejsze. Odebrałem wiele telefonów ze słowami wsparcia i propozycją pomocy, a STS był jednym z pierwszych podmiotów, który zaproponował nam konkretną pomoc. Dzięki temu odkupimy utracony sprzęt i będziemy mogli przystąpić to rozpoczynających się rozgrywek. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc – dodaje Marcin Wąsiak, prezes KS Ruch Radzionków.
 

źródło: własne / materiały prasowe

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA