Aktualności

Sportowe Zagłębie o transmisji gali IWT.

 niedziela, 06 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia

Sportowe Zagłębie przeciwne transmisji gali IWT w stacji TVN.

W miniony wtorek federacja IWT sfinalizowała umowę dotyczącą transmisji telewizyjnej finałowej gali, która odbędzie się 2 września w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Wśród finalistów zobaczymy m.in. Sportowe Zagłębie, które za pośrednictwem facebookowego profilu wyraziło swoją dezaprobatę wobec umowy federacji ze stacją TVN.

Jako Sportowe Zagłębie chcemy godnie reprezentować nasze miasto i region jednak w obecnej formie jest to wykluczone gdyż z telewizją TVN nigdy nie mieliśmy i nie chcemy mieć nic wspólnego - piszą przedstwiciele SZ.

W związku z informacją podaną przez włodarzy organizacji IWT odnośnie podpisania umowy z telewizją TVN stanowczo stwierdzamy ze takowe ustalenia nie były z nami konsultowane i stanowczo się im sprzeciwiamy, owszem w rozmowach z właścicielami IWT padały obietnice transmisji telewizyjnej jednak w całkowicie innej stacji. W związku z tym apelujemy do właścicieli organizacji IWT o wycofanie się z umowy telewizyjnej z TVN i pisemne potwierdzenie tego do najbliższego piątku. Jako Sportowe Zagłębie chcemy godnie reprezentować nasze miasto i region jednak w obecnej formie jest to wykluczone gdyż z telewizją TVN nigdy nie mieliśmy i nie chcemy mieć nic wspólnego.

źródło: Sportowe Zagłębie

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA