Aktualności

Sandecja wróci do historycznego herbu?

 sobota, 09 września 2017 r., dodano przez matredakcja

Powrót do tradycyjnego herbu w Nowym Sączu?

Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, niewykluczony jest scenariusz, który zakłada powrót beniaminka Ekstraklasy do historycznego herbu. Wprowadzony w 2004 r. herb widniejący na trykotach zawodników czy wszelkich materiałach z klubowych od początku nie budził aprobaty kibiców.

Wyszliśmy z inicjatywą, aby w miarę możliwości rozważyć opcję powrotu do starego herbu i żeby właśnie nim legitymował się klub, a piłkarze mieli go na swoich koszulkach. Prezes Grzegorz Haslik pozytywnie podszedł do naszej propozycji i zapewnił, że przekaże zbadanie sprawy prawnikowi, aby upewnić się, jak można by to przeprowadzić - powiedział przedstawiciel stowarzyszenia kibiców w rozmowie z redakcją lokalnego serwisu informacyjnego.

- Klub to przede wszystkim jego kibice, oni są w tym przedsięwzięciu najważniejsi, dlatego należy poważnie brać pod uwagę ich sugestie, a także oczekiwania. Skoro chcą, aby powrócić do mającego dla nich ważne znaczenie starego herbu, to moim zdaniem powinno się do tego doprowadzić - skomentował pomysł kibiców Tomasz Michałowski, zastępca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji w Urzędzie Miasta Nowego Sącza.

źródło: sadeczanin.info

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA