Aktualności

Brakujący element - dołącz do redacji serwisu!

 piątek, 03 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Dołącz do redakcji serwisu 12zawodnik.pl!

Kibice Hutnika w trakcie derbowego spotkania z rezerwami Wisły zaprezentowali oprawę, podczas której stadionowy płot przyozdobił transparent z hasłem: "Jesteśmy jak puzzle - każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość".

Ta charakterystyczna układanka, z którą zmagał się niejeden z nas, przypomina redakcję portalu. W zyskującej z rundy na rundę co raz większe uznanie w środowisku drużynie, brakuje jednak pewnego elementu, którym prawdopodobnie jesteś Ty!

Niczym Kuba Brenner odpowiedziałeś sobie już pewnie na jedno ważne pytanie, dlatego od nadchodzącej rundy zapraszamy Cię serdecznie do naszej ekipy!:)

Torcida on tour

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków
fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków

Torcida specem do Kluczborka.

Kiedy ekipy z Ekstraklasy zaliczają już pierwsze wiosenne eskapady, to te z niższych lig muszą zaczekać co najmniej tydzień do startu rozgrywek. Jeszcze dłużej czekać będą musieli fani Górnika Zabrze. Po ostatniej wizycie w Bielsku-Białej Górnik ukarany został absurdalną karą zakazu wyjazdowego, obejmującą pierwsze wiosenne spotkanie w Siedlcach.

Po raz pierwszy kibice 14-krotnego mistrza Polski ruszą na wyjazd dopiero 1 kwietnia. Rywalem Górnika będzie wtedy MKS Kluczbork a pociągiem specjalnym w trasę ruszy prawdopodobnie ponad tysiąc fanatyków zabrzańskiego klubu.

PZPN podał ceny biletów na finał Pucharu Polski.

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Droższe wejściówki na finał Pucharu Polski.

Zgodnie z opublikowanymi przez zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej ustaleniami, kibice wybierający się na finał Pucharu Polski będą musieli przygotować się na większy wydatek. Tegoroczny finał rozegrany na Stadionie Narodowym, zaplanowany został na wtorek 2 maja. Kibice, którzy chcieliby zobaczyć ostatni mecz rywalizacji o krajowe trofeum, zapłacą odpowiednio 40 zł na sektory wzdłuż boiska oraz 30 zł za bramkami.

Tymczasem w Łodzi...

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

"Karnetowy" młyn Widzewa.

Licznik sprzedanych karnetów na wiosenne mecze Widzewa powoli zbliża się do po cichu wyczekiwanej przez wielu sympatyków łódzkiego klubu bariery 10 000 sztuk. Tymczasem zakończona została już sprzedaż abonamentów na trybunę pod "Zegarem", na której zasiądzie najbardziej fanatyczna część środowiska kibiców Widzewa.

Na sektor mogący pomieścić ponad 3300 widzów, kibice zakupili już ok. 3000 karnetów. W klubie postanowili zamknąć sprzedaż na "Zegar" gdyż wkrótce trafić mają ostatnie zamówienia od przedstawicieli osiedli i fc Widzewa. Z prostego rachunku wynika nic innego jak to, że niemal cały młyn fanatyków łódzkiego klubu wchodzić będzie na obiekt przy  Al. Piłsudskiego za pomocą wykupionego abonamentu. Wynik godny podziwu!

Doskonała sprzedaż Wisła Energy Drink.

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Mija rok, odkąd w sprzedaży pojawił się napój Wisła Energy Drink. Poziom sprzedaży sygnowanego marką klubu produktu zdecydowanie przekroczył oczekiwania Wisły. Z tej okazji klub pragnie podziękować wszystkim odbiorcom za tak dobre przyjęcie napojów.

„Wsparcie, które otrzymujemy od Was dzięki sprzedaży Wisła Energy Drink jest dla nas nieocenione. Wystarczyło do pokrycia kosztów przygotowania i konserwacji dwóch naturalnych boisk – głównego i treningowego dla pierwszego zespołu Wisły. To znakomity wynik potwierdzający, że nasz energetyk to prawdziwy strzał w dziesiątkę- powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły, współautor pomysłu wprowadzenia napojów do sprzedaży.

źródło: materiały prasowe

I liga ze sponsorem tytularnym?

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Nice I liga?

Zaplecze Ekstraklasy może pozyskać w najbliższym czasie sponsora tytularnego. Według nieoficjalnych doniesień Przeglądu Sportowego, wiodący producent m.in. automatyki domowej i bram garażowych marka Nice w najbliższy poniedziałek ma dopiąć szczegóły współpracy i stać się oficjalnym sponsorem rozgrywek.

Kocioł Czarownic na finiszu.

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Montowane są pierwsze krzesełka na Stadionie Śląskim.

W połowie roku zakończyć ma się modernizacja Stadionu Śląskiego a już we wrześniu chorzowski obiekt ma zostać w końcu oddany do użytku. Początkiem tygodnia rozpoczął się montaż pierwszych krzesełek.

Na Stadion Śląski dostarczyliśmy już uchwyty, kotwy i belki aluminiowe niezbędne do zamontowania krzeseł. W ubiegły piątek przekazaliśmy też trzy ciężarówki krzeseł Abacus w czterech różnych odcieniach niebieskiego (z sześciu docelowych odcieni). Od wtorku planujemy sukcesywnie dostarczać od 1 do 4 ciężarówek dziennie oraz według potrzeb montażowych. Montaż rozpoczęliśmy od trybuny górnej zachodniej – mówi Piotr Ernt, kierownik projektu Forum Seating, marki należącej do Grupy Nowy Styl.

EA SPORTS FIFA 17 Ekstraklasa Cup

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Reprezentanci Niecieczy pierwszymi zwycięzcami EA SPORTS FIFA 17 Ekstraklasa Cup.

Ostatnie kilka dni upłynęło fanom polskiego futbolu pod znakiem piłkarskich emocji za sprawą EA SPORTS FIFA 17 Ekstraklasa Cup. We wtorek 14 lutego przedstawiciele wszystkich 16 klubów Lotto Ekstraklasy stawili się w Warszawie, aby udowodnić, który zespół jest najlepszy na wirtualnym boisku gry FIFA 17. W pierwszym w historii takim turnieju rywalizowały duety – piłkarz i kibic.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA