Aktualności

Kibolskie porady prawne.

 piątek, 24 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

Mandat? Nie, dziękuję!

Osoby od dłuższego czasu jeżdżące na mecze z całą pewnością odnotowały ostatnio bardzo mocno zintensyfikowaną działalność służb mundurowych.

Takich jak dawanie mandatów za błahe, często wyimaginowane przewinienia. Mandaty oczywiście z tej najwyższej finansowej puli.

Każdy kibic powinien wiedzieć, że takich mandatów NIE PRZYJMUJEMY i kierujemy sprawę do sądu - piszą kibice Kolejorza na forum hejlech.pl,umieszczając instrukcję postępowania w przypadku "hurtowego" nakładania mandatów na meczach wyjazdowych.
 

GKS Tychy zaprezentował Fiata 126.

 piątek, 24 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Unikatowy samochód GKS Tychy.

Jest oczkiem w głowie Toma Hanksa, a teraz mogą go podziwiać kibice. GKS Tychy jest jedynym klubem w Polsce i prawdopodobnie na świecie, który posiada własnego Malucha.

- To samochód doskonale znany w Tychach. Tu był produkowany przez kilkadziesiąt lat. Teraz nawiązujemy do bogatej tradycji i historii. Dzięki naszemu Maluchowi o GKS będzie głośno w całych Tychach, ale także okolicznych miejscowościach - mówi Grzegorz Bednarski, prezes zarządu Tyski Sport S.A

Kolejna kara dla Widzewa.

 piątek, 24 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Fanatycy łódzkiego klubu z kolejną karą.

Zamknięcie sektora zajmowanego przez fanatyków Widzewa okzuje się nie być jedyną sankcją nałożoną na klub z Al. Piłsudskiego.

Decyzją Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, kibice Widzewa zostali ukarani zakazem wyjazdowym obejmującym dwa najbliższe spotkania.

Kara nie wynika jednak z zachowania fanów Widzewa podczas meczu z Motorem a jest konsekwencją wydarzeń w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Białymstoku, podczas spotkania z rezerwami Jagiellonii (kara została wcześniej zawieszona). Dodatkowo klubowa kasa uszczuplona zostanie o kwotę 500 zł.

Apel do Beaty Szydło.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Apel do premier Beaty Szydło w sprawie decyzji wojewody.

Wojewoda łódzki podjął decyzję o zamknięciu na jeden mecz sektora, w którym zasiadają najwierniejsi fani Widzewa. Jest to skutek odpalenia rac podczas meczu otwarcia nowego stadionu Widzewa. 

Czy Zegar podczas meczu z Pelikanem Łowicz dostępny będzie jednak dla fanatyków łódzkiego klubu? Poseł Łukasz Rzepecki podczas trwającego właśnie posiedzenia sejmu złożył na ręce premier Beaty Szydło pismo z apelem o zmianę decyzji łódzkiego wojewody.

Zapowiedź TMK+ (55)

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

55 numer "TMK Plus" za kilka dni w sprzedaży!

W numerze znajdziecie 8 reportaży z następujących meczów:

- KF Gjilani – Drita Gjilan – po raz pierwszy w historii zawitaliśmy na mecz do Kosowa! Polecamy obszerny reportaż z meczu derbowego w klimacie niczym 30 lat temu we Włoszech - dzikie tłumy opanowujące bez kontroli trybuny. Czysty kibicowski spontan!
- Apoel Nikozja- Omonia Nikozja
- Anorthosis Famagusta – Apollon Limassol
- NK Osijek – Hajduk Split
- Torino FC – Juventus Turyn

Wojewoda zamyka Zegar.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Wojewoda zamyka trybunę na stadionie łódzkiego Widzewa.

Pirotechnika odpalona podczas spotkania Widzewa z Motorem Lubawa skutkować będzie zamknięciem sektora dla fanatyków łódzkiego klubu. Wojewoda po konsultacji z policją i strażą pożarną zdecydował zamknąć Zegar na jedno spotkanie. 

Wojewoda Łódzki wyraża nadzieję, że decyzja ta umożliwi udział w imprezie sympatykom klubu, jednocześnie będąc wyraźnym sygnałem dezaprobaty dla łamania prawa przez grupy kibiców - możemy przeczytać w oświadczeniu Urzędu Wojewódzkiego.

Kartka z kalendarza - Mydlniki.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

Feralny powrót GieKSy ze Stalowej Woli.

Dzisiaj mija równo dziewięć lat od tragicznych wydarzeń, towarzyszących kibicom GKSu Katowice podczas powrotu ze Stalowej Woli. Mimo upływu czasu, dla niektórych awantura na stacji kolejowej Kraków-Mydlniki wywiera skutki do dnia dzisiejszego, czego niestety nie doświadczają funkcjonariusze policji.

Do wydarzeń z pierwszego dnia Świąt Wielkiej Nocy odniosła się znaczna część środowiska kibicowskiego w kraju, wieszając na swoich stadionach transparenty w geście solidarności z kibicami katowickiego klubu.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA