Aktualności

Dobrzy ludzie z wizytą w Bieszczadach.

 niedziela, 20 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Kibice Legii Warszawa odmalowali oddział dziecięcy w Ustrzykach Dolnych.

Grupa fanatyków warszawskiej Legii, którzy dali się poznać poprzez remonty w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, tym razem postanowili ruszyć w Bieszczady i w miejscowym szpitalu wyremontować oddział dla najmłodszych pacjentów.

Stołeczny klub o karze UEFA.

 piątek, 18 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Michał Nowak / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa Zawisza Bydgoszcz
fot. Michał Nowak / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa Zawisza Bydgoszcz

Stołeczny klub nie będzie odwoływał się od kary UEFA.

Warszawska Legia została ukarana grzywną w wysokości 35 tysięcy euro po spotkaniu z FK Astana. Wbrew informacjom opublikowanym przez prezesa Wojskowych, podstawą nałożenia sankcji prócz niedrożnych przejść na obiekcie, była także zaprezentowana przez kibiców oprawa. W sieci szybko zrodził się pomysł zbiórki dla warszawskiego klubu, by zebrać potrzebne środki, jednak kara zostanie opłacona ze środków Wojskowych a przekazane w ten sposób pieniądze, trafią na rzecz fundacji wspierających pamięć o Powstaniu Warszawskim.

Arka ukarana przez UEFA.

 piątek, 18 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Widzew Łódź
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Widzew Łódź

Piłkarska centrala ukarała gdyńską Arkę.

UEFA nałożyła na Arkę karę 13 tysięcy euro za zachowanie jej kibiców podczas rewanżowego meczu w Herning z FC Midtjylland.

Kwota ok. 55 tys. złotych uszczupli klubową kasę za materiały pirotechniczne, które zostały odpalone przez kibiców w sektorze gości. Dodatkowo Arka została zobligowana do pokrycia strat na trybunie - wstępny kosztorys opiewa na kwotę ok. 40 tys. złotych.

Dożywocie dla zabójcy Małpy?

 czwartek, 17 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. sebaVm / 12zawodnik.pl / Korona Kielce - Wisła Kraków
fot. sebaVm / 12zawodnik.pl / Korona Kielce - Wisła Kraków

Prokuratura chce dożywocia dla zabójcy kibica Korony Kielce.

Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód złożyła apelację od wyroku Sądu Okręgowego w Kielcach w sprawie Piotra K., oskarżonego o zabójstwo kibica Korony Kielce.

Zabójca Małpy został skazany na 25 lat pozbawienia wolności, jednak według śledczych kara nie jest adekwatna do popełnionego czynu. Prokuratura kwestionuje postanowienie sądu I instancji iż oskarżony działał z zamiarem ewentualnym. "W ocenie prokuratora, analiza całokształtu materiału dowodowego zebranego w sprawie, w szczególności zeznań świadków obecnych na miejscu zdarzenia, a także opinii sądowo–lekarskich i sądowo–psychiatrycznej, wskazuje, że oskarżony działał w zamiarze bezpośrednim pozbawienia życia pokrzywdzonych. Wielokrotnie zadawał on ciosy nożem w miejsca, gdzie znajdują się organy ważne dla życia i zdrowia człowieka. Pokrzywdzeni zostali zaatakowani w taki sposób, że nie mieli praktycznie żadnych szans obrony. Jeden z nich zmarł, natomiast drugi przeżył tylko dzięki natychmiastowej pomocy medycznej" - napisano z uzasadnienia apelacji.

Legia ukarana przez UEFA.

 czwartek, 17 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Piotr Mazur / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - FK Astana
fot. Piotr Mazur / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - FK Astana

Stołeczny klub ukarany za mecz z Astaną.

Po meczu z Astaną, piłkarska centrala wszczeła przeciwko warszawskiej Legii postępowanie w sprawie zablokowania przejść na trybunie oraz zaprezentowania oprawy z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, która obiła się szerokim echem w całej Europie.

Decyzją UEFA warszawski klub zapłacić musi 35 tys. euro, jednak podstawą wymierzenia kary finansowej są jedynie niedrożne przejścia na trybunach. Taką informację za pośrednictwem Twittera przekazał prezes Wojskowych.

Wiele mówiło się, że sankcje mogą zostać nałożone ze względu na zaprezentowaną choreografię, jednak Komisja Dyscyplinarna UEFA postanowiła zupełnie inaczej. Tylko czy na pewno to przejścia są podstawą finansowej kary?

Bez dopingu na meczu z Lechią.

 czwartek, 17 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Michał / 12zawodnik.pl
fot. Michał / 12zawodnik.pl

Gest solidarności kibiców krakowskiej Wisły.

Decyzją Komisji Ligi, wszystkie osoby, które Derby Krakowa oglądały z perspektywy sektora C, nie będą mogły pojawić się na najbliższym spotkaniu z Lechią Gdańsk. Sankcja ma związek z zaprezentowaną podczas wspomnianego pojedynku oprawą.

Jak informuje SKWK, na meczu z gdańską Lechią zabraknie zorganizowanego dopingu z młyna fanów Wisły.  Powzięta decyzja to znak solidarności z ukaranymi fanami Białej Gwiazdy. 

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że powyższa decyzja może nie spotkać się z powszechną aprobatą. Doping dla naszych piłkarzy w tak ważnym meczu jest bardzo istotny, ale równie ważna jest kibicowska jedność, o której nie możemy zapominać - informuje Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

Odwołana finałowa gala IWT.

 środa, 16 sierpnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Odwołana została finałowa gala IWT.

Jak informuje federacja Iron Warriors Team, nie dojdzie do skutku zaplanowana na 2 września finałowa gala drużynowego turnieju MMA.

Powodem ma być m.in. wycofanie się jednej z drużyn i rozwiązanie umów sponsorskich.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA