Aktualności

Wejściówka za świadectwo.

 piątek, 23 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków
fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków

Górnik z wyjątkową akcją dla najmłodszych fanów.

Młodsi kibice dzisiaj po raz ostatni odwiedzili mury swoich szkół. Dla wszystkich młodszych sympatyków futbolu zaczyna się upragniony czas odpoczynku po lektur, wzorów, definicji czy ciągłych sporów z mało sympatyczną panią od historii.

Z wyjątkową akcją wychodzą przy Roosevelta. W pierwszym meczu po awansie do Ekstraklasy Górnik zmierzy się z warszawską Legią. Na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek klub rozdaje darmowe wejściówki dla wszystkich dzieciaków, które przedstawią świadectwo z czerwonym paskiem. Promocja futbolu w parze z promowaniem ciężkiej pracy w roku szkolnym? Czemu nie!

Ruch i Stomil z licencjami na grę w I lidze

 piątek, 23 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

Ruch Chorzów i Stomil Olsztyn z licencją na grę w I lidze.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN, postanowiono przyznać licencję na grę w I lidze Ruchowi Chorzów oraz Stomilowi Olsztyn. Na oba kluby został nałożony jednak nadzór finansowy i infrastrukturalny, a Ruch Chorzów dostał także limit wydatków w budżecie płacowym. Niebiescy zostali również ukarani pięcioma ujemnymi punktami, natomiast Stomil musi zapłacić 10 tysięcy złotych kary.

Torfiorze Cup 2017

 czwartek, 22 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. 12zawodnik.pl
fot. 12zawodnik.pl

Torfiorze Cup 2017

Przypadający w tym roku jubileusz 40-lecia GKSu Bełchatów uświetnił m.in. Międzynarodowy Turniej Kibiców "Torfiorze Cup 2017".

Wśród gospodarzy na parkiecie Hali Energia w Bełchatowie zaprezentowała się również ekipa Hutnika Nowa Huta, Wisły Sandomierz i Diósgyőru Miszkolc a także "Red Kaos" z FSV Zwickau (Niemcy), "Čkembari" z Pelisteru Bitola (Macedonia) oraz grupa "Chaotix" ze Slovana Liberec (Czechy).

Losowanie par Pucharu Polski.

 czwartek, 22 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

W czwartek w siedzibie PZPN odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund szczebla centralnego Pucharu Polski.

W siedzibie piłkarskiej centrali odbyło się dzisiaj losowanie par dwóch pierwszych rund Pucharu Polski. Początek rywalizacji w sezonie 2017/2018 zaplanowany został na 15 lipca.

Będzie powtórka?

 czwartek, 22 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

Od jutra (23.06) startuje sprzedaż karnetów na domowe spotkania łódzkiego Widzewa.

O łódzkim Widzewie ponownie zrobiło się głośno w całej Europie. Powodem nie były jednak sukcesy sportowe a fantastyczna sprzedaż karnetów i ustanowienie rekordu Polski w ilości rozdysponowanych abonamentów.

Już od jutra fani łódzkiej drużyny ponownie będą mogli dokonać zakupu stałej wejściówki na spotkania swojej drużyny przy Al. Piłsudskiego. Po cichu środowisko kibiców Widzewa nakręca się na wyrównanie wyniku sprzed rundy wiosennej. Akcję #15tyskarnetów poparła już nawet ikona Widzewa - prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czy fanom Widzewa uda się wyrównać ustanowiony przed rundą wiosenną rekord, ciężko stwierdzić. Na pewno klub nie powinien być rozczarowany sprzedażą...

Górnik wróci do Łęcznej?

 środa, 21 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Jonatan | 12zawodnik.pl
fot. Jonatan | 12zawodnik.pl

Występy Górnika w Lublinie dobiegły końca?

W poprzednim sezonie Górnik Łęczna w roli gospodarza występował na Arenie Lublin. Sternicy klubu z Lubelszczyzny nie ukrywali, że głównym czynnikiem przeprowadzki miały być aspekty czysto biznesowe. Na podjęcie tej decyzji wpłynął również fakt, iż klub nie otrzymał licencji z powodu niespełniającego wymogów obiektu  przy Alei Jana Pawła II 13.

Kartka z kalendarza - zdobycie Górki.

 wtorek, 20 czerwca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Stomil Olsztyn

Mijają dokładnie 33 lata od pamiętnego zdobycia "Górki".

Jest 20 czerwca 1984. Arka Gdynia podejmuje na własnym obiekcie Lechię Gdańsk. Dla klubu z Gdyni spotkanie jest ważne ze względu na utrzymanie się na zapleczu Ekstraklasy, Lechia potrzebuje trzech punktów do awansu.

Mecz przeszedł do historii jednak nie ze względu na wydarzenia na murawie.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA