Aktualności

Echa meczu Ruch - Raków.

 poniedziałek, 16 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. 12zawodnik.pl | Ruch - Raków
fot. 12zawodnik.pl | Ruch - Raków

Zniszczone krzesełka i zatrzymania po meczu Ruchu z Rakowem.

Po wydarzeniach towarzyszących piątkowemu spotkaniu Ruchu Chorzów z Rakowem Częstochowa, mundurowi zatrzymali już czternaście osób z których dziewięć usłyszało zarzuty. Ze względu na rozwojowy charakter sprawy nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Dzisiaj (tj.16.10) na stadionie przy Cichej odbyło się szacowanie strat. W sektorze gości zniszczonych zostało blisko 450 krzesełek a koszt naprawy sięga ok. dwudziestu tysięcy złotych.

Finansowa kara dla Widzewa.

 poniedziałek, 16 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Widzew ukarany za pirotechnikę na stadionie.

Podczas spotkania z Turem Bielsk Podlaski kibice łódzkiego Widzewa zaprezentowali choreografię z użyciem pirotechniki. Dwukrotne przerwanie meczu jak i samo odpalenie rac i świec dymnych nie przeszło bez reakcji Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, zarządzającego rozgrywkami w I grupie III-ligowców.

Decyzją wydziału Wychowania i Dyscypliny z klubowej kasy ubędzie 1000 zł, jednak to może nie być jedyna sankcja za wpomnianym mecz.

Jak poinformował serwis widzewtomy.net, policja złożyła wniosek o zamknięcie stadionu do końca rundy jesiennej.

Polska na 6 miejscu w rankingu FIFA.

 poniedziałek, 16 października 2017 r., dodano przez matredakcja

Polska na 6 miejscu w najnowszym rankingu piłkarskiej centrali.

Reprezentacja Polski utrzymała szóste miejsce w rankingu FIFA. Po opublikowanym dzisiaj zestawieniu podopieczni Adama Nawałki mogą być już pewni rozstawienia w losowaniu grup mistrzostw świata. W tej grupie znajdzie się siedem czołowych drużyn z tego rankingu oraz gospodarz mundialu Rosja.

Nie jest to jednak równoznaczne, że na przyszłorocznym mundialu będziemy mieć łatwą grupę, bowiem w drugim koszyku znajduje się m.in. Anglia, Hiszpania czy Kolumbia.

Policja wnioskuje o zamknięcie stadionu Widzewa.

 niedziela, 15 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Stadion Widzewa zamknięty do końca rundy?

Spotkanie z Turem Bielsk Podlaski stało się okazją dla ultrasów łódzkiego Widzewa do świętowania 10 rocznicy istnienia grupy Ultra Registi. Z tej też okazji Pod Zegarem zaprezentowana została oprawa nawiązująca do pierwszej choreografii stworzonej przez grupę. Oczywiście nie zabrakło tego dnia pirotechniki ale jak się okazuje, przerwanie spotkania przez zadymienie nie spodobało się tym co zawsze.

Jak udało się dowiedzieć redakcji serwisu widzewtomy.net, policja wystosowała wniosek o zamknięcie wszystkich trybun do końca rundy. Jak do tego podejdzie wojewoda? Trudno powiedzieć. Wiążące decyzje w tej sprawie prawdopodobnie zapadną w następnym tygodniu.

Zagłębie dementuje plotki.

 niedziela, 15 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań
fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań

Dementi od fanów Zagłębia Sosnowiec.

Wczorajszy dzień upłynął pod znakiem zaskakującej informacji o zerwaniu zgody kibiców warszawskiej Legii i Zagłębia Sosnowiec. Komunikat krążący w sieci okazuje się być jednak zwykłą plotką. Dementi w tej sprawie opublikowali fani Zagłębia za pośrednictwem swojego facebookowego profilu.

Zdecydowanie i stanowczo dementujemy "rewelacje" związane z tematem rzekomego końca zgody z Warszawską Legią, które od jakegoś czasu pojawiają się na pseudo stronach. Wszystkie te pseudo profile raz na zawsze powinny zniknąć z sieci, gdyż ich poziom dawno przekroczył dno a wszyscy redaktorzy tego cyrku powinni być wyłapani i solidnie ukarani. Jednoczenie niejako na przyszłość informujemy aby o naszej ekipie nie wspominać nawet słowem. Jeżeli będziemy mieć coś do przekazania to znajdziemy odpowiednie źródło do publikacji. Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia.

Kolejne remonty fanów Widzewa.

 sobota, 14 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2

Kolejne zniszczone prace kibiców Legii.

W nocy z czwartku na piątek, kibice łódzkiego Widzewa ponownie odwiedzili stolicę i okoliczne miejscowości, niszcząc ok. 60 prac sympatyków Wojskowych.

Dziś w nocy, równo 3 tygodnie po ostatniej wizycie na legijnych terenach, Widzewscy Vandal’s wybrali się ponownie z misją wyremontowania jak największej liczby grafów legionistek.

Tym razem odwiedzili warszawskie Bemowo, Bielany, Bródno oraz Rembertów, Marki, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Brwinów, Milanówek, Nadarzyn, Błonie, Wolicę, a także okolice stadionu na Łazienkowskiej 3. Łącznie zniszczeniu uległo ok 60 prac, a biorąc pod uwagę poprzednią wycieczkę, to łącznie w przeciągu niecałego miesiąca rozje#anych zostało jakieś 120 grafów spod znaku czarnej e(7)ki - poinformowała Wiara spod Zegara.

Derby Dębicy coraz bliżej...

 wtorek, 10 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Michał / 12zawodnik.pl / Igloopol - Wisłoka
fot. Michał / 12zawodnik.pl / Igloopol - Wisłoka

Wokół derbowego spotkania w Dębicy.

Już w najbliższą niedzielę, po pięcioletniej przerwie dojdzie do derbowego spotkania w Dębicy. Ten ciekawie zapowiadający kibicowsko pojedynek nie będzie miał prawdopodobnie charakteru prawdziwego kibicowskiego święta.

Tego dnia sektor gości na stadionie Morsów pozostanie pusty, co jednak nie oznacza, że kibice Wisłoki "odpuścili" ten mecz. Mimo licznych starań do dyspozycji fanów drużyny gości trafiło jedynie 300 wejściówek, nie trafiając w tym w duże zapotrzebowanie biało-zielonej części miasta. Kibice Wisłoki tego dnia mają w planach udać się jednak w okolice stadionu, podobnie jak to miało miejsce w 2012 roku, by wyrazić swoje wsparcie z drużyną w tym ważnym dniu.

Sondazwiń

Tomasz Hajto powinien komentować spotkania kadry?

Zobacz konieczniezwiń
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA