Aktualności

Nowe funkcjonalności przy Łazienkowskiej.

 wtorek, 12 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Kibice Legii Warszawa na stadionie będą mogli na bieżąco obserwować statystyki, śledzić ciekawostki dla fanów, wystawiać oceny gry poszczególnych piłkarzy, czy oceniać usługi dostępne na stadionie usługi oraz obstawiać wynik meczu.

Legia była w roku 2015 pierwszym europejskim obiektem, na którym Ericsson wdrożył rozwiązanie Connected Venue oparte o indywidualną sieć Wifi. Dążąc do pełnego wykorzystania infrastruktury, Ericsson umożliwił firmie Social WiFi dostosowanie rozwiązania do potrzeb kibiców na stadionie. Projekt powstał dzięki współpracy z programem akceleracyjnym Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Startup Spark.

Pierwszy test rozwiązania przeprowadzony został podczas meczu Ekstraklasy Legia - Górnik. Kibice mogli zalogować się przy pomocy Facebooka lub maila, zdobywając stały dostęp do sieci, otrzymując zestaw ciekawostek o meczu oraz specjalny kod rabatowy albo skorzystać z Internetu przez 10 minut bez logowania.

Kibice Resovii ponownie w magistracie.

 wtorek, 12 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot.  / 12zawodnik.pl / Derby Rzeszowa: Resovia - Stal
fot. / 12zawodnik.pl / Derby Rzeszowa: Resovia - Stal

Sesja Rady Miasta ponownie z udziałem kibiców Resovii.

Fani Resovii ponownie pojawili się w magistracie by wywrzeć na włodarzach miasta wiążące decyzje i przyspieszenie prac zmierzających do budowy lekkoatletycznego centrum na terenie obiektu przy ul. Wyspiańskiego. Trzy tygodnie temu grupa ok. 40 kibiców rzeszowskiego klubu wzięła udział w obradach Rady Miasta, na których przedstawiła swoje postulaty co do planowanego budżetu stolicy Podkarpacia w tym do planowanej modernizacji stadionu Resovii. Dzisiejsza wizyta przyniosła efekt w postaci rozmów z prezydentem Rzeszowa, który złożył kibicom deklarację dotyczącą sposobu finansowania rzeszowskich klubów piłkarskich.

Młodzi piłkarze objęci opieką medyczną.

 poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Kolejna inicjatywa Socios Górnik. Młodzi piłkarze Górnika Zabrze objęci profesjonalną opieką medyczną.

Stowarzyszenie Socios Górnik w dniu 01.11.2017 r. związało się umową z przychodnią rehabilitacyjną „Salveo”.

Umowa dotyczy opieki medycznej nad piłkarzami drużyn młodzieżowych Górnika Zabrze i będzie obowiązywać przez najbliższych 12 miesięcy z opcją przedłużenia.

Na jej podstawie, młodzi zawodnicy zabrzańskiego klubu mają zapewnioną profesjonalną diagnostykę i rehabilitację.
 

Kibice o budowie nowego stadionu w Koninie.

 poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Górnik - Ostrovia / fot. mkfoto - 12zawodnik.pl
Górnik - Ostrovia / fot. mkfoto - 12zawodnik.pl

Kibice Górnika Konin piszą do prezydenta miasta.

Pod koniec października Rada Miasta Konina przyjęła uchwałę o Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Miasta Konina na lata 2018 - 2023. Wśród planów magistratu są również te dotyczące piłkarskich obiektów w mieście. Największym przedsięwzięciem jest modernizacja będącego obecnie treningowym obiektem Górnika Stadionu im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego, na co przeznaczonych ma zostać ok. 35 milionów złotych. 

Stadion przy ul. Podwale, na którym swoje spotkania rozgrywa obecnie Górnik, zostanie natomiast najprawdopodobniej wyburzony. Nie podoba się to kibicom miejscowego klubu, którzy wystosowali list otwarty do prezydenta miasta. - Chcemy stadionu z prawdziwego zdarzenia dla kibiców i sportowców, który byłby sportową wizytówką Konina, a nie obiektu, który na potrzeby inwestycji na wyspie Pociejewo powstałby w cieniu ratuszowych gabinetów - piszą fanatycy Górnika.
 

Specjalne koszuki na 110-lecie SPAL

 poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., dodano przez redakcja

Società Polisportiva Ars et Labor znany jako SPAL, klub występujący obecnie w Serie A TIM pierwotnie powstał w 1907 roku.

110. urodziny to świetna  okazja dla sponsora technicznego klubu (firma Macron przyp.red.) na przygotowanie specjalnych koszulek meczowych odwołujących się do historycznego kroju.

Co ciekawe, trykoty pozbawione są wszelkich logotypów sponsorów.

Jest na nich jedynie herb klubu, a ekspozycja Macron znalazła się na końcu prawego rękawka, tuż nad mankietem. 

Karnetowe szaleństwo w Łodzi nie ustaje.

 niedziela, 10 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Takiej sprzedaży karnetów pozazdrościć może niejeden klub z wyższej ligi.

Sprzedaż karnetów na mecze łódzkiego Widzewa wydaje się być ewenementem wychodzącym poza jakiekolwiek granice. Kiedy kibice łódzkiego klubu wykupili 15310 abonamentów, ustanawiając tym samym rekord Polski, wielu mówiło, że to jedynie chwilowa moda. Nic bardziej mylnego. Przed następną rundą wynik został poprawiony o 21 stałych wejściówek. Część sprzedanych latem karnetów to abonamenty obejmujące cały sezon a od grudnia klub uruchomił możliwość ich przedłużenia. Przez okres niespełna dwóch tygodni, kibice łódzkiego Widzewa kupili już ponad 10 tysięcy tego typu wejściówek.

Unikatowa sektorówka kibiców Górnika Zabrze.

 niedziela, 10 grudnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze - Lech Poznań
fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze - Lech Poznań

Unikatowa sektorówka przy Roosevelta.

Podczas piątkowego spotkania na Stadionie Ernesta Pohla został rozegrany mecz Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk. W trakcie spotkania kibice Trójkolorowych zaprezentowali nową sektorówkę w kształcie klubowego trykotu. W lipcu br. STS – największy bukmacher w Polsce – wspomógł finansowo jej powstanie.

Bukmacher przekazał część środków potrzebnych na stworzenie sektorówki, po tym jak przegrał zakład z kibicami o to czy spotkanie Górnika Zabrze i Wisły Kraków w dniu 29 lipca br. zostanie rozegrane przy komplecie widzów. Wówczas na stadionie w Zabrzu odnotowano 100% frekwencję.

Sondazwiń

Walkower za przerwany mecz przez oprawy z użyciem pirotechniki to:

Zobacz konieczniezwiń
Gwiazdy na Gwiazdkę
TMK
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA