Aktualności

Piastoholicy podtrzymują swój protest.

 wtorek, 03 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

W Gliwicach bez zmian.

Władze gliwickiego klubu postanowiły po derbowym spotkaniu z Górnikiem do końca minionego sezonu zamknąć sektory zajmowane przez fanatyków Piasta, a uczestników zamieszek ukarać zakazami stadionowymi. Taka polityką klubu spotkała się ze stanowczą reakcją środowiska kibicowskiego, która rozpoczęła bojkot spotkań gliwickiego Piasta. 

Jak informuje stowarzyszenie Piastoholicy, w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu nie będzie m.in. zorganizowanego dopingu na obiekcie przy Okrzei.

W związku z brakiem jakiegokolwiek dialogu ze strony klubu Piast Gliwice po przedwcześnie zakończonym derbowym meczu z Górnikiem Zabrze, stowarzyszenie kibiców „Piastoholicy” podtrzymuje do odwołania protest w postaci braku dopingu na meczach. Klub poprzez takie antykibicowskie działania, jak wystosowanie prośby do komisji ligi o zamknięcie trybuny na całą rundę, nakładanie zakazów klubowych na lewo i prawo kibicom z młyna bez dowodów prawnych czy współpraca z policją pokazuje, że dobro swoich kibiców jest całkowicie obojętne, a frekwencja na meczach i brak dopingu dla piłkarzy jest im na rękę. Przykre jest także, że w naszym Piaście Gliwice coraz trudniej uświadczyć ludzi związanych z miastem i klubem, dla których obecna drużyna, szkolenie młodzieży, rozwój klubu na każdej płaszczyźnie i jego dobro nie jest pasją i włożonym sercem, a jedynie stanowiskiem, z którego każdego miesiąca płynie strumień pieniędzy do kieszeni. Apelujemy do wszystkich „Piastoholików” i ludzi, dla których dobro klubu jest na pierwszym miejscu o bojkot meczów, nie kupowanie karnetów i biletów na przyszły sezon. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji - informują kibice Piasta.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA