Aktualności

Piast z dopingiem spod stadionu.

 wtorek, 15 maja 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Piast z dopingiem w "meczu o życie".

W dalszym ciągu nie został zakopany topór wojenny pomiędzy kibicami Piasta Gliwice a włodarzami klubu. Geneza konfliktu powinna być większości znana - chodzi o derbowy pojedynek z Górnikiem Zabrze i towarzyszące mu wydarzenia na trybunach, konsekwencją których są kary finansowe, odjęte punkty oraz zamknięty młyn i wydane na kibiców zakazy.

Jak na razie nikt nie myśli o próbie wygasania tego konfliktu, choć w dalszym ciągu trwający bojkot w ostatnim meczu tego sezonu będzie miał trochę inny przebieg.

Piast znalazł się w trudnej sytuacji i dopiero ostatni mecz kończącego się sezonu da odpowiedź, czy gliwiczanom uda się zachować status ekstraklasowej drużyny. Piast w spotkaniu z Niecieczą musi zdobyć komplet punktów, natomiast rywalom wystarczy jedynie remis.

Na spotkanie, które zadecyduje kto prócz Sandecji opuści Ekstraklasę mobilizują się fani Piasta. Niestety nie ma mowy o młynie i normalnej atmosferze przy Okrzei. Fanatycy Piasta tego dnia zgromadzą się pod stadionem by dopingować swoją drużynę w "meczu o życie".

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA