Aktualności

Okolicznościowe koszulki Polonii Warszawa.

 wtorek, 06 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg

Okolicznościowe koszulki warszawskiej Polonii.

Polonia Warszawa przy współpracy z marką Hummel z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wprowadza do sprzedaży replikę koszulki stylizowanej na tę z 1918 roku.

"Limitowana, ekskluzywna wersja stylizowanej repliki vintage koszulki Polonii Warszawa, z okresu Odzyskania Niepodległości w 1918 roku. Z przodu koszulki znajduje się zarys godła Polski z Orłem z 1918 r. oraz stara wersja herbu Polonii Warszawa, a na wewnętrznej części kołnierzyka napis "Odzyskanie Niepodległości 1918 r." Każda ze 100 koszulek ma przypisaną liczbę. "Numery od 1 do 11 i 100 będą licytowane, a pozostałe numery z serii są do kupienia według kolejności zgłoszeń. Koszulka z numerem 12 zostanie rozlosowana wśród posiadaczy karnetów na sezon 2018/2019" – czytamy na stronie warszawskiego klubu.

grafika - kspolonia.pl
grafika - kspolonia.pl

I choć sam pomysł wydaje się być świetnym posunięciem, tak ustalenie kwoty jaką muszą wyłążyć za ten unikatowy trykot kibice, już niekoniecznie.

Cena koszulki z limitowanej serii "100/100" to aż 1918 złotych. Posiadacze karnetów będą mogli skorzystać ze zniżki, jednak żeby kupić tę koszulkę, będą musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 918 złotych.

Kwota zebrana ze sprzedaży ma zostać przekazana na wynagrodzenie zespołu.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA