Aktualności

Nadchodzi Święto Ultry.

 środa, 07 lutego 2018 r., dodano przez matredakcja

Wokół meczu: Jagiellonia - Cracovia.

Inauguracja rozgrywek Ekstraklasy już za kilka dni. Choć Jagiellonia swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegra na wyjeździe, wśród kibiców klubu z Podlasia trwa mobilizacja na spotkanie z Cracovią, które zaplanowane zostało na 17 lutego.

Na ten dzień zaplanowane zostało także "Święto Ultry", czyli trybuny zajmowanej przez fanatyków Jagi. Dwa lata temu kibice zapoczątkowali nową akcję, polegającą na szczególnej mobilizacji na spotkanie w mało dogodnym terminie i zgromadzenie na trybunie przedstawicieli kilku pokoleń fanatyków białostockiego klubu.

Wielu z nas z różnych powodów nie może uczestniczyć w życiu kibica na co dzień. Wielu z nas w tym życiu uczestniczy i warto jest cały ten wkład uświęcić. Idealną okazją do tego będzie mecz. Mecz rozgrany zimą. W naszym przypadku będzie to spotkanie Jagiellonii z Cracovią jaki będzie miał miejsce w sobotę 17 lutego. Nie jest problemem spotkać się latem, kiedy ciepło, kiedy grill czy też ognisko skwierczą aż miło. Nasz charakter, siłę i pamięć o kolegach może zweryfikować spotkanie zimą, kiedy aura nie sprzyja - piszą o inicjatywie jej organizatorzy.

Spotkanie z Cracovią rozpocznie się o godzinie 18. Wcześniej jednak kibice zbiorą się na Rynku Kościuszki, skąd w pochodzie ruszą w kierunku stadionu.

Święto Ultry promuje wyjątkowy materiał video, przybliżający historię ruchu kibicowskiego w Białymstoku.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA