Aktualności

Motorowcy o wydarzeniach z niedzieli.

 czwartek, 11 maja 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Wojtas BB / 12zawodnik.pl / Polonia Przemyśl - Motor Lublin [3]
fot. Wojtas BB / 12zawodnik.pl / Polonia Przemyśl - Motor Lublin [3]

Co tak na prawdę wydarzyło się w niedzielę w Lublinie?

Początkiem tygodnia wiele serwisów internetowych informowało o kibicach lubelskiego Motoru, którzy mieli nie dopuścić do uroczystego otwarcia szkółki Legia Soccer Club w Kozim Grodzie. "Chuligani napadli dzieci", "Kibole Motoru Lublin przegonili z boiska kilkuletnie dzieci" czy "Kibole przegonili małych piłkarzy Legii z treningu" to tylko niektóre tytuły artykułów, które opisywały postawę kibiców lubelskiego klubu. 

Fani Motoru od początku nie kryli oburzenia publikacjami jakie powstały na podstawie artykułu Gazety Wyborczej, jednak nie przedstawili swojej wersji wydarzeń. Do dzisiaj. Serwis motorlublin.com skrupulatnie przytacza "fakty i mity" dotyczące otwarcia piłkarskiej szkółki Legii.

Tychy drugich jak się okazuje tak mało nie jest. Największym wydaje się być obecność dzieci na treningu a właściwie... ich brak. Według fanów Motoru, którzy przyszli pograć w piłkę, na boisku było jedynie  trzech mężczyzn i kobieta w podeszłym wieku.

O tym co tak na prawdę wydarzyło się w niedzielę w Lublinie przeczytać możemy na stronie fanów lubelskiego Motoru - motorlublin.com

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA