Aktualności

Lotos na dłużej z reprezentacją.

 niedziela, 07 stycznia 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Polska -  Serbia
fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Polska - Serbia

Lotos głównym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski przez kolejne cztery lata.

Grupa Lotos oraz Polski Związek Piłki Nożnej podpisały umowę, na mocy której firma będzie głównym sponsorem naszej reprezentacji piłkarskiej przez kolejne cztery lata, do końca 2022 roku.

Nowy kontrakt zakłada, że Lotos będzie też wspierał reprezentację U-21 i drużynę kobiecą.

- Jako Lotos jesteśmy pod wielkim wrażeniem osiągnięć naszej reprezentacji w ostatnich latach. Cieszymy się z tego, iż przez cały okres naszej współpracy polscy piłkarze pokazują ogromne zaangażowanie i profesjonalizm, czego konsekwencją jest historyczny wynik podczas ostatniego Euro we Francji, rekordowe miejsce w ogólnoświatowym rankingu FIFA czy też niedawny awans z pierwszego miejsca w grupie do finałów tegorocznych mistrzostw świata - uzasadnia Marcin Jastrzębski, prezes Grupy Lotos. – Jestem pewien, że dzięki przedłużeniu współpracy o następne cztery lata, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej zapiszemy kolejną piękną kartę w historii polskiego futbolu, a piłkarze nadal będą dostarczać kibicom emocji do pełna - dodaje.

W ramach nowej umowy Lotos będzie sponsorem nie tylko głównej drużyny narodowej, lecz także reprezentacji U-21 oraz reprezentacji kobiet. W latach 2019-2022 roku nasza reprezentacja będzie starała się udział w Euro 2020 i mistrzostwach świata 2022 oraz brała udział w nowych rozgrywkach - Lidze Narodów.

źródło: materiały prasowe

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA