Aktualności

Koniec sagi z herbem Widzewa.

 piątek, 12 maja 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Widzew z pełnymi prawami do posługiwania się historycznym herbem.

W kwietniu ubiegłego roku historyczny herb łódzkiej drużyny wrócił na trykoty zawodników Widzewa. Widzewiacy stracili prawa do niego prawo z upadkiem starej spółki Sylwestra Cacka. Dzięki staraniom prawników łódzkiego klubu udało się odzyskać prawa do jednego z najważniejszych klubowych elementów, jednak syndyk zarządzający majątkiem upadłej spółki, do końca próbował dowieść swoich racji komu należy się prawo do tego znaku. 

Dzisiejszego dnia saga dobiegła końca. Jak wynika z komunikatu opublikowanego przez zarząd Widzewa, klub odzyskał wszystkie prawa do posiadania historycznego herbu oraz domeny internetowej widzew.pl.

Komunikat w sprawie herbu Widzewa

Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, że w dniu 12 maja 2017 roku odkupił od syndyka prawa do znaku towarowego, jakim jest herb Widzewa oraz prawa majątkowe, a także domenę internetową widzew.pl. W związku z tym będziemy mogli posługiwać się herbem bez żadnych ograniczeń prawnych. Odzyskanie naszego herbu jest kolejnym krokiem w odbudowie Widzewa.

Nasz Klub dzięki temu odzyskał kluczowy element swojej tożsamości. To historyczne i symboliczne dla widzewskiej rodziny wydarzenie sprawi, że działania mające na celu odbudowę marki Widzew i przywrócenie jej należnego blasku nabrać będą mogły tempa i rozmachu.

źródło: widzew.com
 

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA