Aktualności

Kolejna inicjatywa dziewczyn z Torcida Girls.

 poniedziałek, 06 sierpnia 2018 r., dodano przez matredakcja

Kolejna szlachetna inicjatywa fanek zabrzańskiego Górnika.

Torcida Girls, czyli grupa zrzeszająca wierne fanki 14-krotnego mistrza kraju, nie zapomina o spotkaniach przy Roosevelta jak i o tym, że wśród nas jest wiele osób, które potrzebują pomocnej dłoni. Niejednokrotne dziewczyny pokazały wielkie serce przy okazji m.in. świątecznych zbiórek na rzecz seniorów, bezdomnych czy dzieciaków przebywających w różnych placówkach. 

Ty razem fanki Górnika przy okazji trwających wakacji postanowiły pomóc niepełnosprawnym dzieciom oraz malcom z rodzin wielodzietnych i tych, w których rodzice przebywają w zakładach karnych. Wielu z nich ze względów ekonomicznych, nie mogłoby udać się na letni wypoczynek, jednak dziewczyny dzięki pomocy sponsora i środkom uzyskanym ze sprzedaży kibicowskich gadżetów przygotowały dla nich małą niespodziankę.

fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls

"Jest wiele dzieci, których nie stać na wakacyjną podróż. Są dzieci, których rodzice przebywają w zakładkach karnych, dzieci z rodzin wielodzietnych, wychowywane przez jedno z rodziców lub dzieci niepełnosprawne.

A z racji, że Torcida Girls dla ich uśmiechu zrobi wiele, ostatnio zwróciliśmy się do wielu osób o pomoc przy zorganizowaniu choć jednodniowego wyjazdu dla dzieci z naszych okolic.
Jedna z osób podała nam pomocną dłoń i przekazała bilety na całodniową zabawę w Energylandii. Zabrałyśmy więc dzieci, które bez nas nie mogłyby liczyć na taki wyjazd z wiadomych względów. Pozostałe sprawy finansowe pokryłyśmy z pieniędzy, które uzyskałyśmy ze sprzedaży gadżetów takich jak nasze kubki, opaski, smyczki czy vlepki (...)

Zdajemy sobie sprawę, że rodzin chętnych na takie wyjazdy jest wiele. Dlatego staramy się dowiedzieć gdzie jeszcze są dzieci, których wakacyjny czas mimo słońca jest smutny, nudny i ponury.

Jeżeli wiecie komu możemy pomóc, dajcie znać. Być może, dzięki takim ludziom jak Aleksandra Skowronek i tym, którzy kupują nasze gadżety, uda nam się wspólnie wnieść trochę radości w wakacje najmłodszych" - opisują inicjatywę dziewczyny.
 

fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls
fot. Torcida Girls
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA