Aktualności

Kibice wybrali nowy projekt autokaru Jagi.

 niedziela, 04 lutego 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Kibice wybrali projekt nowego autokaru Jagiellonii.

Kibice Jagiellonii Białystok w specjalnym głosowaniu wybrali nową szatę graficzną dla klubowego autokaru. Przekazanie w ręce kibiców decyzji o jej wyborze to inicjatywa głównego sponsora Jagi, zakładów bukmacherskich STS.

W głosowaniu potrzebna była dogrywka. Po pierwszym etapie plebiscytu zwyciężył projekt z wizerunkiem pszczoły. Jednak kibice wybrali projekt, na którym widnieją zdobyte przez Jagę Puchary Polski i medale za wicemistrzostwo kraju, stworzony w oparciu o sugestie zawodników klubu z Podlasia.

Cieszymy się, że kibice Jagiellonii tak licznie wzięli udział w głosowaniu zarówno na pierwszym etapie jak i w dogrywce. Zwycięski projekt powstał w oparciu o sugestie naszych zawodników, którym zależało, aby zawrzeć na nim największe dotychczasowe sukcesy Jagiellonii, z których wszyscy jesteśmy dumni. Wierzymy, że nowy autokar powiezie drużynę do kolejnych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że będzie prezentował się wspaniale i spotka się z ogólną aprobatą – mówi Agnieszka Klim, dyrektor marketingu Jagiellonii Białystok.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA