Aktualności

Kibice i STS wspólnie dla Artura Boruca.

 piątek, 10 listopada 2017 r., dodano przez matredakcja

Oprawa dla Króla Artura.

STS – największy bukmacher w kraju i partner reprezentacji Polski w piłce nożnej – przygotował na dzisiejsze towarzyskie spotkanie Polski z Urugwajem specjalną oprawę meczową. Jest ona dedykowana Arturowi Borucowi, który dziś żegna się z kadrą narodową.

Unikatowa oprawa meczowa składa się aż z 20 000 plakatów. Będą one rozdawane przez hostessy STS przed rozpoczęciem spotkania na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie meczu za ich pośrednictwem kibice podziękują Arturowi Borucowi za 65 występów w barwach Biało-Czerwonych.

STS jest zaangażowanym sponsorem polskiego sportu – zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacji. Inicjujemy oraz wspieramy szereg różnych akcji, które integrują kibiców i zachęcają ich do dodatkowego dopingu. Oprawą dzisiejszego spotkania dziękujemy Arturowi Borucowi za jego osiągnięcia w kadrze narodowej, której częścią jest od 2004 roku. Liczymy, że w ten sposób stworzymy niezapomnianą atmosferę w trakcie ostatniego meczu "Króla Artura" w barwach narodowych – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

źródło: materiały prasowe

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA