Aktualności

Katowice nocą.

 piątek, 12 maja 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec  vol.3
fot. BART / 12zawodnik.pl / GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec vol.3

A kiedy miasto zasypia...

Internet żyje dzisiaj wydarzeniami do jakich doszło minionej nocy na Górnym Śląsku. Według informacji fanatyków GieKSy Giszowca, stadionowy magazyn zostaje wyczyszczony ze znajdujących się w nim flag a ich nowymi właścicielami staje się koalicja PF & WSH, która włamała się do pomieszczenia.

Nowe spojrzenie na sprawę rzuca opis fanów Niebieskich, zdaniem których nie doszło do żadnego włamania ani kradzieży w magazynie przy Bukowej. "Nie działo się tam również nic niezgodnego z szeroko pojętym życiem kibicowskim w Polsce i na Górnym Śląsku."

fot. GieKSa z Gisza
fot. GieKSa z Gisza

Dziś w nocy z naszego magazynu na stadionie wytrzepano nam flagi. Sposób ich zdobycia nie ma nic wspólnego z ogólnie przyjętymi zasadami w kibicowskim świecie... - taki wpis na swoim facebookowym profilu zamieścili kibice GieKSy.

W nawiązaniu do bredni wypisywanych przez cygańsko-konfidenckie fp kibiców Gksu Katowice informujemy, że dzisiejszej nocy nie doszło do żadnego WŁAMANIA, ani KRADZIEŻY z magazynu przy Bukowej 1. Nie działo się tam również nic niezgodnego z szeroko pojętym życiem kibicowskim w Polsce i na Górnym Śląsku. Zdjęcia wklejane przez kibiców Gksu są przejawem zwykłego frajerstwa i konfidenctwa

MIŁEGO DNIA NIEBIESCY! - natomiast w taki sposób do zaistniałej sytuacjo odnieśli się Niebiescy.

 

źródło: fb.com - GieKSa z Gisza / Ultras Niebiescy

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA