Aktualności

Jakubiak na cenzurowanym.

 poniedziałek, 28 stycznia 2019 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2

Kibice Legii grożą bojkotem piwa Marka Jakubiaka.

Kibice Legii Warszawa rozmawiali z synem Marka Jakubiaka na temat produkcji własnego piwa. Plany pokrzyżowały jednak deklaracje o wsparciu finansowym Czarnych Koszul. 

Kilka dni temu Marek Jakubiak ogłosił, iż chciałby pomóc znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej Polonii Warszawa. Jakubiak zadeklarował, że rozważa możliwość wsparcia „Czarnych Koszul”.

„Polonia ma dobrego prezesa, który przyszedł tam z biznesu i bardzo realnie patrzy na klub. Jestem bezpośrednio po rozmowach z panem prezesem i rozpoczynam działalność polityczną wokół klubu. Mam nadzieję, że to zakończy się sukcesem” – powiedział.

Po deklaracji Jakubiaka głos zabrali fani klubu z Łazienkowskiej, publikując stosowne oświadczenie, z którego wynika, że jeżeli Marek Jakubiak faktycznie zainwestuje w Polonię, kibice Legii rozpoczną bojkot produkowanego przez niego piwa.

„Od pewnego czasu prowadziliśmy z browarem Bojanowo, należącym oficjalnie do syna pana Marka Jakubiaka, rozmowy dotyczące wprowadzenia na rynek naszego kibicowskiego piwa. W obliczu doniesień medialnych o planach zainwestowania przez pana Jakubiaka w czwartoligowy klub polonia, informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani jakąkolwiek współpracą z browarem Bojanowo. Jednocześnie informujemy, że w przypadku zainwestowania przez Pana Jakubiaka w wymieniony wcześniej podmiot, będziemy prowadzić szeroko zakrojoną akcję bojkotu wszelkich artykułów produkowanych przez przedsiębiorstwa związane z panem Jakubiakiem” – napisali w oficjalnym komunikacie przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Szczerze mówiąc, to nawet nie wiedziałem o tych rozmowach. Ale to nie ma żadnego wpływu na moją decyzję. Z wielkim żalem przyjmuję stanowisko kibiców Legii Warszawa, ponieważ nigdy nie przypuszczałem, że mogą posługiwać się taką małostkowością - skomentował stanowisko fanów Legii Marek Jakubiak w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA