Aktualności

Górnik Konin o polityce transferowej klubu.

 poniedziałek, 05 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Kibol z Sektora | 12zawodnik.pl
fot. Kibol z Sektora | 12zawodnik.pl

Fanatycy Górnika Konin o polityce transferowej klubu.

Przed Górnikiem Konin w nadchodzącej rundzie ciężka walka o utrzymanie statusu trzecioligowca, bowiem biało-niebiescy zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Od spadku do IV ligi, klub mają uchronić dokonane transfery, wśród których jest doświadczony pomocnik Krystian Robak, wracający po kilkuletniej przerwie do Konina.

Sęk w tym, że decyzja klubu nie zyskała aprobaty fanatyków wielkopolskiego klubu, bowiem wspomniany zawodnik jest czynnym funkcjonariuszem policji.

Górnik - Ostrovia / fot. mkfoto - 12zawodnik.pl
Górnik - Ostrovia / fot. mkfoto - 12zawodnik.pl

"(...)Górnik Konin zawsze reprezentował sportowe środowisko naszego miasta, wolne od wszelkiego typu służb mundurowych. W naszym gronie nigdy nie będzie akceptacji na to, by przedstawiciel aparatu represji wobec kibiców w całej Polsce reprezentował nasze barwy.

Z naszego sektora nigdy nie będzie dopingu dla tej osoby. Nie życzymy sobie również, aby kiedykolwiek przychodził pod nasz sektor. Uprzedzamy wszystkich, że jakiekolwiek symptomy „znajomości” z tym piłkarzem są w naszym sektorze całkowicie zakazane" - informują fanatycy konińskiego Górnika.

źródło: własne / gornik.konin.pl

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA