Aktualności

Flagi zmieniają właściciela.

 sobota, 07 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

Ruch Chorzów w posiadaniu flag Rakowa.

Tegorocznej odsłony turnieju Piłkarska Gwiazda odbywającego się w Częstochowie, nie będą mile wspominać fani Rakowa. Pod Jasną Górą pojawa się delegacja chorzowskiego Ruchu, która weszła w posiadanie czterach fan kibiców częstochowskiego klubu.

Relacja Ruchu:

Wczoraj po turnieju "piłkarska gwiazdka" wchodzimy w posiadanie 4 flag Rakowa. Akcja dzieje sie w centrum miasta. Raków oddaje flagi bez walki, od razu ratując się ucieczką. W akcji bierze udział sam Ruch, dokładnie 5 osób (Świony & Ruda & Piekary). Akcja wcześniej zaplanowana, dobRze zaczęty rok! Nie dla wszystkich.

Już praktycznie wszyscy wiedzą, co się wydarzyło po wczorajszej Piłkarskiej Gwiazdce. Nie czas i miejsce by opisywać szczegóły. Rok w każdym razie zaczął się fatalnie. Niefrasobliwość i w sumie również nieodpowiedzialność zostały w bolesny dla nas sposób ukarane. Szkoda tylko, że w taki sposób.

Od czasów Paktu Poznańskiego sztywno trzymamy się zawartych w nim ustaleń, mimo iż w stosunku do nas nie zawsze tak było. Co ciekawe zawsze to te topowe bandy miały problem z przestrzeganiem zasad wobec nas. Widać tak musiało być. Nie ma sensu się usprawiedliwiać - porażka jest porażką. Gazownikom gratulujemy. Raz na wozie, raz pod wozem... - napisali natomiast fani Rakowa na stronie rbfzine.pl.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA