Aktualności

Echa spotkania Widzewa z Siarką.

 poniedziałek, 01 października 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Echa spotkania Widzewa z Siarką. Klub odcina się od transparentu kibiców. Wisłoka z przygodami na trasie.

We Włoszech trwa procedura ekstradycyjna w sprawie zatrzymanego końcem ubiegłego tygodnia Pawła M. ps. Misiek - osoby wywodzącej się ze środowiska kibiców krakowskiej Wisły, któremu najprawdopodobniej postawione zostaną zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, udział w obrocie narkotykami, a także popełnienie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. 

Podczas sobotniego spotkania Widzewa z Siarką Tarnobrzeg, na obiekcie przy Al. Piłsudskiego w Łodzi zawisł transparent będący wyrazem wsparcia dla zatrzymanego - link do fotografii w serwisie widzewtomy.net. Od postawy kibiców odcinają się włodarze łódzkiego klubu.

Widzew Łódź SA odcina się od wszelkich transparentów pojawiających się na trybunach stadionu sugerujących poparcie kibiców dla osób mających konflikt z prawem, na których ciążą poważne zarzuty prokuratorskie.

Klub jest przeciwny tego typu incydentom, które niepotrzebnie odciągają uwagę od widowiskowych występów drużyny walczącej o awans i wspaniałego dopingu wypełnionych po brzegi trybun.

Jesteśmy przekonani, że zdecydowana większość kibiców Widzewa jest za tym, by doping na stadionie był związany wyłącznie z wydarzeniami na boisku i dotyczył przede wszystkim klubu z al. Piłsudskiego.

Jednocześnie apelujemy, by takie incydenty więcej nie miały miejsca. Szkodzą one wizerunkowi Widzewa, przeszkadzają w odbudowie klubu i tak bardzo upragnionym powrocie do czasów świetności - czytamy na oficjalnej witrynie łódzkiego klubu.

W sobotę do Łodzi wybrali się oczywiście kibice gości, meldując się na sektorze dokładnie w 152 osoby. Fanów Siarki wspomaga 48 kibiców Wisłoki Dębica, których podczas powrotu na Podkarpacie, spotykają dodatkowe atrakcje ufundowane przez grupę mocniejszych wrażeń spod znaku Stalówki i jej koalicjantów, będących tego dnia według oficjalnej relacji wyjazdowiczów w lepszej dyspozycji.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA