Aktualności

Dołącz do redakcji serwisu.

 sobota, 14 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

Zostań częścią redakcji serwisu 12zawodnik.pl.

Nigdy nie partycypowaliśmy w zawodach na bycie "naj", gdzie głównym wyznacznikiem są liczniki z serwisów społecznościowych czy inne trendy, których najprawdopodobniej z uwagi na wiek nie do końca rozumiemy.

Od ponad siedmiu lat, prowadząc serwis 12zawodnik.pl kierujemy się tym, co wydaje się być jednym z najważniejszych aspektów naszego życia - pasją.

Jeśli interesujesz się szeroko pojętym środowiskiem kibicowskim, masz zacięcie dziennikarskie, zapał i chęć samorealizacji a wszystkiemu przyświeca jedna wielka zajawka, zapraszamy Cię do redakcji naszego portalu!

Poszukujemy:

  • FOTOREPORTERÓW: Jeśli jeździsz na mecze z aparatem i swoimi fotkami dokumentujesz to co wydarzyło się na trybunach, bez względu na szczebel rozgrywek, a swoje zdjęcia chciałbyś publikować w portalu – czekamy na Twoją wiadomość! Załatwimy Ci akredytację, abyś mógł obserwować i fotografować wszystkie ciekawe oprawy z płyty boiska.
  • REDAKTORÓW: Jeśli nie jest Ci obce posługiwanie się poprawną polszczyzną, masz zacięcie dziennikarskie… Napisz do nas i zostań częścią redakcji!

 

 

Kontakt: info@12zawodnik.pl

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA