Aktualności

Dołącz do redakcji serwisu.

 niedziela, 28 stycznia 2018 r., dodano przez matredakcja

Zostań częścią redakcji serwisu 12zawodnik.pl.

Serwis 12zawodnik.pl początkiem kwietnia obchodzić będzie swoje siódme urodziny. Przez ten czas wypracowaliśmy pewną markę w środowisku, ale podobnie jak w futbolu i trwającym obecnie okienku transferowym, potrzebne są wzmocnienia.

Dlatego po raz kolejny w przerwie między rozgrywkami ogłaszamy nabór do redakcji portalu. Czekamy na aktywne i kreatywne osoby, które chcą swój wolny czas wykorzystać na coś fajnego i pożytecznego.

fot. Bron | 12zawodnik.pl
fot. Bron | 12zawodnik.pl

Wymagania? Brak w CV ukończenia Wyższej Szkoły Melanżu:)

Poszukujemy:

  • FOTOREPORTERÓW: Jeśli jeździsz na mecze z aparatem i swoimi fotkami dokumentujesz to co wydarzyło się na trybunach, bez względu na szczebel rozgrywek, a swoje zdjęcia chciałbyś publikować w portalu – czekamy na Twoją wiadomość! Załatwimy Ci akredytację, abyś mógł obserwować i fotografować wszystkie ciekawe oprawy z płyty boiska.
  • REDAKTORÓW: Jeśli nie jest Ci obce posługiwanie się poprawną polszczyzną, masz zacięcie dziennikarskie… Napisz do nas i zostań częścią redakcji!
     

Być może teraz się zastanawiasz – nie dam rady, nie potrafię. Jesteś w błędzie, poradzisz sobie. To co? Działasz z nami?

Kontakt: redakcja@12zawodnik.pl / facebook.com/12zawodnik

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA