Aktualności

Torfiorze z wizytą u małych pacjentów.

 środa, 31 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. 12zawodnik.pl
fot. 12zawodnik.pl

Fani GKS'u Bełchatów odwiedzili małych pacjentów lokalnego szpitala.

Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" wybrali się do Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie po to by umilić czas pacjentom oddziału chirurgii dziecięcej.

Mali pacjenci zostali obdarowani przez kibiców prezentami oraz mogli zobaczyć występ iluzjonisty. Telewizja Internetowa Bełchatów 24 TV przygotowała materiał video, który przedstawiamy w rozwinięciu. 

Wokół meczu: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów.

 środa, 31 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

"Niebieska Szarańcza" pojedzie do Wrocławia.

8 kolejka Ekstraklasy zakończy się mocnym kibicowskim akcentem. 12 września Śląsk Wrocław podejmować będzie na swoim obiekcie drużynę z Chorzowa. 

Na ten ciekawie zapowiadający się mecz, szczególnie ze względu na zmiany jakie zaszły w środowisku, kibice Ruchu otrzymali do rozdysponowania 1100 wejściówek.

Ultrasi Motoru zakończyli swoją działalność.

 wtorek, 30 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

foto: mateusz el - 12zawodnik.pl / Motor - Karpaty
foto: mateusz el - 12zawodnik.pl / Motor - Karpaty

Grupa Ultramakers'06 zakończyła swoją działalność.

Wraz z początkiem nowego tygodnia, ultrasi Motoru Lublin zakończyli swoją działalność. Dzisiaj, za pomocą swojej facebookowej strony, podziękowali wszystkim fanom lubelskiego klubu za wsparcie i pomoc przy tworzeniu opraw.

Co jest powodem zakończenia działalności i czy poniedziałkowa decyzja oznacza brak opraw na spotkaniach lubelskiego Motoru, niestety nie wiadomo.

Oświadczenie kibiców Piasta Gliwice.

 wtorek, 30 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. Daria Grzesiek  / 12zawodnik.pl / Piast Gliwice - Górnik Łęczna
fot. Daria Grzesiek / 12zawodnik.pl / Piast Gliwice - Górnik Łęczna

Nie milkną echa niedzielnych wydarzeń w Gliwicach.

W minioną niedzielę Torcida Gliwice weszła w posiadanie większości flag kibiców Piasta Gliwice.

Po kilku zdaniach wyjaśniających sytuację ze strony fanów Górnika, mamy oświadczenie gliwiczan, którzy opisują tę sytuację jednocześnie dementując pojawiające się w sieci plotki.

Legioniści dla kibiców Ruchu.

 wtorek, 30 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

fot.  12zawodnik.pl / Ruch Chorzów - Legia (28.08.16)
fot. 12zawodnik.pl / Ruch Chorzów - Legia (28.08.16)

W minioną niedzielę Legioniści udali się na wyjazd do Chorzowa. Zaraz przed odjazdem do stolicy, pociąg specjalny którym podróżowali kibice stołecznego klubu odwiedziła grupa kibiców Niebieskich.

Kibice warszawskiej Legii zastali jednak swój "specjal" w stanie odbiegającym od tego, w jakim zostawili go udając się na obiekt przy Cichej. W relacji fanów z Warszawy, nieproszeni goście pociągu zostali nazwani "SzabRownikami" a sytuacja z minionej niedzieli spowodowała, iż wystartowała właśnie... zbiórka darów dla fanów Ruchu.

LM: Legia rozpoczęła sprzedaż biletów.

 wtorek, 30 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. Michał Nowak / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa Wisła Kraków
fot. Michał Nowak / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa Wisła Kraków

Równo o godzinie 15 wystartowała sprzedaż wejściówek na mecze Legii w Lidze Mistrzów. Nabycie biletu obwarunkowane jest jednak kilkoma kryteriami.

Legia Warszawa 14 września rozpocznie zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Pierwszym rywalem będzie Borussia Dortmund, kolejnym Real Madryt (02.11) i Sporting Lizbona (07.12). Wybierający się na mecz Legii w Lidze Mistrzów za najtańszy bilet zaplacić będzie musiał 90 złotych. Pierwszeństwo w zakupie przysługuje posiadaczom karnetów na spotkania Wojskowych.

Przegląd mediów: CBŚ na tropie zielonego interesu.

 wtorek, 30 sierpnia 2016 r., dodano przez matredakcja

Centralne Biuro Śledcze Policji wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymało pięć osób, które próbowało przemycić 65 kg marihuany i haszyszu. Zatrzymane osoby mają mieć powiązania ze środowiskiem kibicowskim jednego z krakowskiego klubu - informuje TVP Info.

Marihuana była przemycana prawdopodobnie do Polski z Hiszpanii w ciężarówkach przewożących materiały budowlane.  Z naszych ustaleń wynika, że narkotyki (...) miały trafić do odbiorców w Małopolsce. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i przemytu znacznej ilości narkotyków – powiedziała rzecznik CBŚP kom. Agnieszka Hamelusz.

Zobacz konieczniezwiń
TMK
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA