Aktualności

Kibice ŁKS z pomocą dla Pana Andrzeja.

 środa, 02 września 2015 r., dodano przez matredakcja

Termalica na dłużej w Mielcu.

 środa, 02 września 2015 r., dodano przez matredakcja

Wszystko wskazuje na to, że beniaminek Ekstraklasy przedłuży swoją obecność na Podkarpaciu.

Przedłuża się remont obiektu w Niecieczy. Na chwilę obecną położona została murawa ale nie są gotowe tybuny i oświetlenie stadionu. Nie ma więc mowy o tym, żeby drużyna z podtarnowskiej wioski zainaugurowała na swoim stadionie rozgrywki. 

Nieoficjalnie mówi się, że Ekstraklasa gościć będzie na Podkarpaciu do końca października. Gdyby tak było, na obiekcie mieleckiej Stali zostanie rozegrane jeszcze spotkanie z Pogonią Szczecin, Górnikiem Łęczna oraz Lechią Gdańsk.

Wyroki na kibiców zatrzymanych w Szwecji

 środa, 02 września 2015 r., dodano przez redakcja

fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - IFK Goeteborg
fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - IFK Goeteborg

Pięciu kibiców Śląska Wrocław którzy zostali zatrzymani w Szwecji tuż po awanturze przed meczem w ramach rozgrywek Ligi Europy, zostało skazanych na karę od dwóch do trzech miesięcy pozbawienia wolności. Kibice są zobowiązani również pokryć wszystkie koszty szkód wyrządzonych podczas awantury.

Przypomnijmy że mecz z IFK Goeteborg odbywał się 23 sierpnia 2015 a sama awantura rozegrała się w okolicach baru zajmowanego przez miejscowych fanów. Policja zatrzymała pieciu fanów wrocławskiego klubu.

Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 odkodowane przez miesiąc w sieciach kablowych

 środa, 02 września 2015 r., dodano przez redakcja

Mamy dobrą informację dla fanów sportu. Wielu operatorów sieci kablowych, w tym m.in. UPC Polska, Vectra czy Multimedia Polska, w ramach promocji przez cały wrzesień udostępni wszystkim swoim użytkownikom telewizji cyfrowej dostęp do kanałów Canal+ Sport i Canal+ Sport 2.
W połowie sierpnia 2015 roku, pod hasłem "Emocje na wyłączność" ruszyła kampania reklamowa Canal+ Sport promująca ekskluzywne prawa do pokazywania Ligi Mistrzów. Teraz nadawca wkracza w kolejny etap kampanii promocyjnej.

Abonenci sieci kablowych od 1 do 30 września 2015 roku zyskają darmowy, odkodowany dostęp do Canal+ Sport i Canal+ Sport2. W akcji udział bierze wielu operatorów kablowych, w tym duzi graczek kablowego rynku, jak m.in. sieci UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, TOYA, Inea, a także Netia.

Kibice ŁKS z wizytą w lokalnych szkołach.

 wtorek, 01 września 2015 r., dodano przez matredakcja

fot. lksfans.pl
fot. lksfans.pl

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, fanatycy Łódzkiego Klubu Sportowego odwiedzili dzisiaj lokalne szkoły, w których rozdali kilkadziesiąt tysięcy zeszytów.

Fanów ŁKS'u spotkać można było spotkać w placówkach znajdujących się na terenie Starego Polesia, Rokicia, Retkinii, Śródmieścia, Karolewa, Kozin, Os. Mireckiego, Złotna, Żubardzia, Żabieńca, Piastowa, Rudy, Teofilowa, Limanki oraz Bałut.

Zeszyty w barwach łódzkiego klubu trafiły również do dzieciaków z Poddębic, Pabianic, Włocławka, Piotrkowa Trybunalskiego, Aleksandrowa czy Konstantynowa Łódzkiego. 

Akcja mogła odbyć się dzięki finansowemu zaangażowaniu kibiców ŁKS'u oraz sieci szkół dla dorosłych Cosinus, firmie Ultrasshop, Keeza, SK ŁKS i WRWG.

Pełna fotorelacja z dzisiejszego dnia na stronie fanów łódzkiego drużyny - lksfans.pl

Rekord frekwencji przy Słonecznej.

 poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów vol.2
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów vol.2

22 172 kibiców w niedzielę oglądało z trybun pojedynek Jagiellonii z warszawską Legią.

Wynik jest lepszy o prawie tysiąc osób od dotychczasowego rekordu ustanowionego podczas meczu otwarcie nowego obiektu, kiedy to Jaga podejmowała szczecińską Pogoń.

Zakończyła się kolejna odsłona "Niebieskiego opiekuna".

 poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów vol.2
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów vol.2

Dobiegła końca kolejna już odsłona akcji "Niebieski opiekun" podczas której fanatycy chorzowskiego Ruchu zbierali środki finansowe na karnety dla dzieciaków z uboższych rodzin.

Pomysł ufundowania karnetów dzieciom, których nie stać na ich zakup, a które z wielką determinacją uczęszczałyby na mecze Ruchu, narodził się w czerwcu 2013 roku. Od tego czasu, fanatycy Ruchu regularnie zbierają pieniądze na ten cel. 

W tym roku zebrali 6075 złotych, co pozwoli na zakup 174 stałych wejściówek.

Kolejna edycja „Niebieskiego Opiekuna” jednocześnie dobiega końca. W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim osobom o wielkich, niebieskich sercach. Nie sposób wymienić w tej chwili każdego z osobna, ale miejcie pewność, że każda – nawet ta najmniejsza wpłata zostanie zamieniona na dziesiątki radosnych chwil dla młodych fanów Ruchu. Gorące podziękowania ślemy również dla kibiców, których los wywiał poza granice Polski. Jak zawsze pokazaliście, że kilometry nie zabiły w Was pasji - mówią organizatorzy incjatywy, zrzeszeni w Stowarzyszeniu Kibiców Ruchu Chorzów "Niebiescy"

Zobacz konieczniezwiń
KOCHANA POLSKO
TMK
KIBICOWSKA WYPRAWA ROWEREM
Ultras Diary
KOLORUJEMY RAPEM
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA