Aktualności

Śledztwo w sprawie wypadku Krystiana Rempały.

 poniedziałek, 30 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. unia.tarnow.pl
fot. unia.tarnow.pl

Prokuratura Okręgowa w Rybniku będzie prowadzić śledztwo w sprawie śmierci Krystiana Rempały.

- Śledztwo będzie prowadzone w stronę nieumyślnego spowodowania śmierci - powiedział RMF FM szef Prokuratury Rejonowej w Rybniku, Tadeusz Żymełka. Prokuratura przeprowadziła już oględziny miejsca zdarzenia. Wkrótce zbadany zostanie także kask zawodnika tarnowskich Jaskółek, który spadł mu z głowy podczas wypadku oraz przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. 

Śląsk Wrocław z nowym właścicielem?

 poniedziałek, 30 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Sevilla FC
fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Sevilla FC

Władze Wrocławia prowadzą poufne rozmowy z nowym właścicielem Śląska. Według doniesień dziennikarzy wroclaw.sport.pl ma nim zostać Marek Majewski, właściciel firmy Neonet.

Marek Majewski, do którego należy firma Neonet, to jeden z najbogatszych Polaków. Według rankingu Forbes znajduje się na 38. miejscu, a jego majątek wyceniany jest na około 620 mln zł.

Mielec świętuje awans do I ligi.

 poniedziałek, 30 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

Mimo bezbramkowego remisu z Olimpią Zambrów w ostatnim spotkaniu, fanatycy mieleckiej Stali świętowali awans do I ligi, który dwukrotni mistrzowie kraju zapewnili już sobie w połowie maja.

Tysiące fanów na stadionie, a później na ulicach miasta świętowało awans Stali na zaplecze Ekstraklasy. Dokładnie o godz. 19:39 odpalona została pirotechnika w asyście transparentu STAL DUMĄ MIELCA. Mecz z Olimpią był nie tylko ostatnim spotkaniem w II lidze ale także ostatnim meczem ikony klubu - Bogusława Wyparło. Popularny Bodzio wchodząc na boisko w ostatnich minutach, pożegnał się z występami w barwach Stali, decydując się zakończyć sportową karierę.

Kibic Stalówki wciąż żyje

 niedziela, 29 maja 2016 r., dodano przez maciek

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola

Kibice Stali Stalowa Wola poinformowali za pośrednictwem facebooka, że ich kolega po szalu, który ucierpiał podczas sobotniej konfrontacji ze Wschodnią Hordą, nadal żyje - wbrew wszystkim spekulacjom jakoby zmarł. Stalowowolanin jest w bardzo ciężkim stanie i niestety jego godziny są już policzone. 

"Kaczy póki co jeszcze żyje, proszę uszanować jego osobę i nie wpisywać nigdzie że już zmarł. To są jego ostatnie godziny życia, lekarze w pierwszej kolejności poinformują rodzinę, gdy już nadejdzia jego godzina to dam znać. Jak ktoś chce pomóc to niech się za niego pomodli." 

Maile od pracowników TVN do prezesa Legii.

 niedziela, 29 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

Bogusław Leśnodorski i Maciej Wandzel byli gośćmi programu "Stan futbolu". Z 1,5 godzinnego wywiadu można dowiedzieć się wiele o trenerze stołecznego klubu, transferach a także o... TVN i kuluarach zakończenia współpracy.

- Z TVN nasza relacja biznesowa jest dosyć prosta, w tym sensie, że już jej nie ma i tyle. (...) Dostałem kilkanaście maili od osób z TVN pracujących na poważnych stanowiskach, że to skandal, co ten TVN robi. A kilku mi napisało, że otrzymało zakaz chodzenia na mecze... – powiedział w programie „Stan futbolu” Bogusław Leśnodorski, prezes i współwłaściciel Legii Warszawa.

Zatrzymania po sobotniej konfrontacji.

 niedziela, 29 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

zdjęcie ilustracyjne / fot. 12zawodnik.pl
zdjęcie ilustracyjne / fot. 12zawodnik.pl

Na jadących do Kołobrzegu kibiców Stali Stalowa Wola ustawili się przedstawiciele Wschodniej Hordy. Jak informują media, policja zatrzymał już 38 uczestników konfrontacji.

Pomiędzy miejscowościami Budki Skaryszewskie i Modrzejowice na udających się na spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg kibiców Stalówki czekała Wschodnia Horda. Według medialnych doniesień mazowiecka policja zatrzymała już 38 osób, które brały udział w sobotniej bójce. 

Wszystkim zatrzymanym mają być przedstawione zarzuty. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Nie żyje Krystian Rempała. VII runda Ekstraligi odwołana.

 sobota, 28 maja 2016 r., dodano przez matredakcja

zdjęcie ilustracyjne | mateusz el | 12zawodnik.pl
zdjęcie ilustracyjne | mateusz el | 12zawodnik.pl

Nie takich wieści ze szpitala w Jastrzębiu-Zdroju oczekiwali fani czarnego sportu. Nie żyje 18-letni zawodnik tarnowskich Jaskółek - Krystian Rempała. VII runda PGE Ekstraligi odwołana.

Mimo kilkudniowej walki, lekarzom nie udało się uratować życia Krystiana Rempały, zawodnika Unii Tarnów. U młodego żużlowca stwierdzono obrzęk oraz krwiaka mózgu, po tym jak w ubiegłą niedzielę uczestniczył w fatalnym wypadku na torze w Rybniku. 

Zobacz konieczniezwiń
TMK
Ultras Diary
REKLAMA
KOLORUJEMY RAPEM
Kibicowska wyprawa rowerem przez Polskę
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA