Aktualności

Kibice na koszulkach GKS Jastrzębie.

 czwartek, 24 lipca 2014 r., dodano przez matredakcja

www.koszulka.gksjastrzebie.com - tak brzmi adres nowego serwisu internetowego dla kibiców jastrzębskiego klubu. Na stronie można zamieścić swoje zdjęcie na numerze wybranego piłkarza.

Serwis umożliwia wgranie swojego zdjęcia lub logo na numerze wybranego piłkarza. Takie zdjęcie za opłatą 200 zł będzie widoczne przez cały sezon w serwisie koszulka.gksjastrzebie.com. Wpłacona kwota wędruje do budżetu klubu i tym samym, kibice mogą wesprzeć GKS finansowo. 23 lipca odbyła się konferencja prasowa prezentująca nowinkę dla fanów piłki nożnej w Jastrzębiu.

- W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 koszulki dostępne będą tylko w internecie. Jednak już wiosną Wasze zdjęcia zostaną umieszczone na nowych strojach drużyny - informuje klub.

źródło: koszulka.gksjastrzebie.com / jastrzebieonline.pl

Pierwsze testy iluminacji Areny Lublin za nami

 czwartek, 24 lipca 2014 r., dodano przez redakcja

Wczoraj w Lublinie odbyły się pierwsze próby nocnego oświetlenia elewacji. To kolejny etap przybliżający nas do otwarcia Areny Lublin dla publiczności.

foto: UM Lublin
foto: UM Lublin

Już we wrześniu po raz pierwszy Arena Lublin będzie gościć widzów. 13 września odbędzie się tu koncert, tydzień później część pikniku naukowego. W październiku pierwsze mecze – Polski i Włoch U20, a także Motoru i/lub Lublinianki.

Umowa na budowę stadionu dla Widzewa podpisana!

 czwartek, 24 lipca 2014 r., dodano przez redakcja

Władze Łodzi i Mostów Łódź podpisały w czwartek umowę na budowę przy al. Piłsudskiego nowego stadionu.

W oficjalnej uroczystości, którą zorganizowano na Widzewie, wzięli udział m.in. prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, przedstawiciele firmy Mosty Łódź oraz reprezentanci klubu z al. Piłsudskiego, na czele z jego prezesem Sylwestrem Cackiem.

Przypomnijmy, że łódzka firma budowę stadionu na 18 tys. miejsc z przebudową okolicznej infrastruktury wyceniła na blisko 138 mln zł. Na zrealizowanie inwestycji będzie miała 28 miesięcy. Prace rozbiórkowe starego obiektu mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku.

źródło: sport.pl

Kibice Widzewa założyli nowy klub.

 czwartek, 24 lipca 2014 r., dodano przez matredakcja

Po ewentualnym upadku spółki Sylwestra Cacka kibice chcą mieć podmiot, na bazie którego będzie można odbudować potęgę Widzewa.

TMRF Widzew, nawiązujący nazwą do założonego w 1910 roku Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego, zagra w najbliższym sezonie w grupie I łódzkiej klasy B. Prowadzeniem klubu zajmować się będzie jedno ze stowarzyszeń kibiców Widzewa, a kibice również będą pierwszymi zawodnikami TMRF Widzew.

Na razie jeszcze nie zostało ogłoszone, gdzie będą rozgrywane mecze nowego klubu, ale być może będzie to boczne boisko stadionu przy Al. Piłsudskiego.

źródło: dzienniklodzki.pl

Legia zaprosiła Powstańców na mecz.

 środa, 23 lipca 2014 r., dodano przez matredakcja

fot. sport.wp.pl
fot. sport.wp.pl

Już za kilkanaście dni minie 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Legia postanowiła uhonorować Bohaterów biorących w nim udział i zaprasza ich na mecz z Górnikiem, który odbędzie się 2 sierpnia.

1 sierpnia to data, która powinna być bliska nie tylko dla warszawiaków. Bohaterski, ale i tragiczny zryw mieszkańców stolicy odcisnął piętno na naszej historii. W tym roku minie 70 lat od tego wydarzenia.

W uroczystościach rocznicowych od wielu lat uczestniczą kibice Legii oraz przedstawiciele klubu. W tym roku "Wojskowi" postanowili w sposób szczególny uhonorować żyjących Bohaterów, zapraszając ich na mecz z Górnikiem Zabrze, który zostanie rozegrany 2 sierpnia. Pełna treść zaproszenia w rozwinięciu artykułu

Kibice zorganizowali marsz przeciw Putinowi

 środa, 23 lipca 2014 r., dodano przez matredakcja

Co najmniej 10 tys. osób wzięło udział w marszu jedności we wtorek we Lwowie. Większość manifestantów stanowili kibice trzech klubów piłkarskich - donieckiego Szachtara, kijowskiego Dynama i lwowskich Karpat.

Protestujący przeszli ulicami miasta z ukraińskimi flagami i transparentami z napisami "Chwała Ukraińcom". Nie zabrakło także obraźliwych okrzyków wobec Władimira Putina.

Wcześniej ukraińscy kibice zorganizowali marsze jedności w Charkowie i Dniepropietrowsku. Ogłosili też "bezterminowy rozejm" między klubami piłkarskimi w związku z kryzysem politycznym na Ukrainie oraz agresywnymi działaniami Rosji na Krymie oraz na wschodzie Ukrainy.

Wojewoda zamknął sektor na stadionie Ruchu.

 środa, 23 lipca 2014 r., dodano przez matredakcja

fot. Damian / 12zawodnik.pl / Ruch Chorzów - Pogoń (01.06.2014)
fot. Damian / 12zawodnik.pl / Ruch Chorzów - Pogoń (01.06.2014)

Ruch Chorzów poinformował, że decyzją wojewody śląskiego Piotra Litwy na dwa najbliższe mecze piłkarskie został zamknięty jeden z sektorów na stadionie przy ul. Cichej. To kara za używanie przez kibiców środków pirotechnicznych.

Sankcje dotyczą sektora numer osiem tj. młyna. Kara obejmie m.in. niedzielne spotkanie z Górnikiem Łęczna, ale - jak zaznaczył chorzowski klub - nie będzie odczuwalna przez kibiców Ruchu. Z uwagi na niewłaściwy stan murawy mecz odbędzie się bowiem w Gliwicach.

Już wcześniej przesądzone było, że spotkanie w Gliwicach obejrzy tylko 999 osób - przypomniano na oficjalnej stronie Ruchu. Mecz nie ma charakteru imprezy masowej.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA