Aktualności

Brakujący element - dołącz do redacji serwisu!

 piątek, 03 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Dołącz do redakcji serwisu 12zawodnik.pl!

Kibice Hutnika w trakcie derbowego spotkania z rezerwami Wisły zaprezentowali oprawę, podczas której stadionowy płot przyozdobił transparent z hasłem: "Jesteśmy jak puzzle - każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość".

Ta charakterystyczna układanka, z którą zmagał się niejeden z nas, przypomina redakcję portalu. W zyskującej z rundy na rundę co raz większe uznanie w środowisku drużynie, brakuje jednak pewnego elementu, którym prawdopodobnie jesteś Ty!

Niczym Kuba Brenner odpowiedziałeś sobie już pewnie na jedno ważne pytanie, dlatego od nadchodzącej rundy zapraszamy Cię serdecznie do naszej ekipy!:)

Zawieszone śledztwo w sprawie Wigilii fanów Polonii.

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Warszawska prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie wydarzeń jakie towarzyszyły ubiegłorocznej Wigilii fanów Polonii Warszawa.

Do momentu przedstawienia dowodu z opinii biegłego do spraw monitoringu, warszawska prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie wydarzeń do jakich doszło w kawiarni Czarna Koszula podczas odbywającego się wigilijnego spotkania kibiców Polonii. 

Grupa zamaskowanych osób wybiła szyby w klubowym budynku oraz uszkodziła zaparkowanie nieopodal samochody. W dalszym ciągu śledczym nie udało się ustalić tożsamości sprawców. Sprawa prowadzona początkowo przez warszawską policję, została następnie przejęta przez prokuraturę. Nie wiadomo jednak kiedy można spodziewać się ekspertyzy specjalisty dotyczącej nagrania z monitoringu.

Zobacz także: Niespokojna wigilia fanów Polonii Warszawa.

Chojniczanka zagra w Ekstraklasie?

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn

Awans Chojniczanki może być... niemałym problemem.

Lider I-ligowych rozgrywek w przypadku awansu do Ekstraklasy może mieć niemały problem, by swoje domowe spotkania rozgrywać w Chojnicach. Dodatkowe miejsca siedzące, większe zadaszenia i podgrzewana murawa - to tylko niektóre wymogi Polskiego Związku Piłki Nożnej jakie musi spełnić obiekt Chojniczanki. 

Burmistrz Chojnic ma jednak pewne obiekcje dotyczące modernizacji stadionu. - To trudna i ryzykowna decyzja. Problemem nie są pieniądze, tylko to, co będzie dalej. Jeżeli Chojniczanka za rok, czy dwa, znowu spadnie do pierwszej ligi, to ja będę winnym i poniosę tego konsekwencje, bo podjąłem decyzję i rozbudowałem obiekt - uważa Arseniusz Finster, cytowany przez Radio Gdańsk.

Torcida on tour

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków
fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze-Cracovia Kraków

Torcida specem do Kluczborka.

Kiedy ekipy z Ekstraklasy zaliczają już pierwsze wiosenne eskapady, to te z niższych lig muszą zaczekać co najmniej tydzień do startu rozgrywek. Jeszcze dłużej czekać będą musieli fani Górnika Zabrze. Po ostatniej wizycie w Bielsku-Białej Górnik ukarany został absurdalną karą zakazu wyjazdowego, obejmującą pierwsze wiosenne spotkanie w Siedlcach.

Po raz pierwszy kibice 14-krotnego mistrza Polski ruszą na wyjazd dopiero 1 kwietnia. Rywalem Górnika będzie wtedy MKS Kluczbork a pociągiem specjalnym w trasę ruszy prawdopodobnie ponad tysiąc fanatyków zabrzańskiego klubu.

PZPN podał ceny biletów na finał Pucharu Polski.

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Droższe wejściówki na finał Pucharu Polski.

Zgodnie z opublikowanymi przez zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej ustaleniami, kibice wybierający się na finał Pucharu Polski będą musieli przygotować się na większy wydatek. Tegoroczny finał rozegrany na Stadionie Narodowym, zaplanowany został na wtorek 2 maja. Kibice, którzy chcieliby zobaczyć ostatni mecz rywalizacji o krajowe trofeum, zapłacą odpowiednio 40 zł na sektory wzdłuż boiska oraz 30 zł za bramkami.

Tymczasem w Łodzi...

 piątek, 24 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

"Karnetowy" młyn Widzewa.

Licznik sprzedanych karnetów na wiosenne mecze Widzewa powoli zbliża się do po cichu wyczekiwanej przez wielu sympatyków łódzkiego klubu bariery 10 000 sztuk. Tymczasem zakończona została już sprzedaż abonamentów na trybunę pod "Zegarem", na której zasiądzie najbardziej fanatyczna część środowiska kibiców Widzewa.

Na sektor mogący pomieścić ponad 3300 widzów, kibice zakupili już ok. 3000 karnetów. W klubie postanowili zamknąć sprzedaż na "Zegar" gdyż wkrótce trafić mają ostatnie zamówienia od przedstawicieli osiedli i fc Widzewa. Z prostego rachunku wynika nic innego jak to, że niemal cały młyn fanatyków łódzkiego klubu wchodzić będzie na obiekt przy  Al. Piłsudskiego za pomocą wykupionego abonamentu. Wynik godny podziwu!

Doskonała sprzedaż Wisła Energy Drink.

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Mija rok, odkąd w sprzedaży pojawił się napój Wisła Energy Drink. Poziom sprzedaży sygnowanego marką klubu produktu zdecydowanie przekroczył oczekiwania Wisły. Z tej okazji klub pragnie podziękować wszystkim odbiorcom za tak dobre przyjęcie napojów.

„Wsparcie, które otrzymujemy od Was dzięki sprzedaży Wisła Energy Drink jest dla nas nieocenione. Wystarczyło do pokrycia kosztów przygotowania i konserwacji dwóch naturalnych boisk – głównego i treningowego dla pierwszego zespołu Wisły. To znakomity wynik potwierdzający, że nasz energetyk to prawdziwy strzał w dziesiątkę- powiedział Tomasz Marzec, wiceprezes Wisły, współautor pomysłu wprowadzenia napojów do sprzedaży.

źródło: materiały prasowe

I liga ze sponsorem tytularnym?

 czwartek, 23 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Nice I liga?

Zaplecze Ekstraklasy może pozyskać w najbliższym czasie sponsora tytularnego. Według nieoficjalnych doniesień Przeglądu Sportowego, wiodący producent m.in. automatyki domowej i bram garażowych marka Nice w najbliższy poniedziałek ma dopiąć szczegóły współpracy i stać się oficjalnym sponsorem rozgrywek.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA