Aktualności

Stomil z ŁKSem.

 niedziela, 23 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. elkaesiacy.net
fot. elkaesiacy.net

Nowy układ na kibicowskiej mapie Polski.

Po sześcioletniej przerwie w sektorze gości na obiekcie Widzewa pojawili się kibice drużyny przeciwnej. Pierwszą ekipą, która miała możliwość zaprezentować się na zmodernizowanym stadionie łódzkiego klubu została grupa fanów ŁKSu Łomża. W sobotni wieczór przy  Al. Piłsudskiego stawiło się dokładnie 211 ełkaesiaków, wpieranych przez grupę 30 fanatyków Stomilu Olsztyn, z którymi od wczoraj łączy ich oficjalny układ. 

Drugi odcinek Barrasów.

 piątek, 21 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

BARRAS – Zeszyt 2

BARRAS Emilia Utrery przybyli do Polski w lutym tego roku i od razu zdobyli serca fanów komiksu i futbolu. Rwana, szybka akcja i barwni bohaterowie-kibice – od piątoligowego Yupanqui po słynną na cały świat River Plate – intrygowali i budzili ciekawość. Druga część komiksu, zaczyna splatać ze sobą luźno naszkicowane wątki z pierwszego zeszytu. Wiemy już, kto stoi za brakiem broni w barrios. Wiemy też, że już wkrótce dojdzie do konfrontacji… ale jaki cel przyświeca spiskowcom?
 

Miedzianych remontów ciąg dalszy...

 piątek, 21 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Pacos / 12zawodnik.pl / Chrobry Głogów - Miedź Legnica
fot. Pacos / 12zawodnik.pl / Chrobry Głogów - Miedź Legnica

Ekipa remontowa Miedzi w akcji.

Końcem marca fanatycy Miedzi Legnica wyremontowali pewnej kobiecie mieszkanie, które zostało zniszczone podczas pożaru.  Po części zajęła się tym administracja obiektu, ale odnowiono jedynie dwa pokoje. Resztą zajęli się fanatycy legnickiej drużyny.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wałki i farby nie idą w odstawkę bo kibice Miedzi zabierają się już za kolejny remont. Tym razem będzie to mieszkanie 90-letniej starszej pani, której nie ma co ukrywać - życie nie oszczędzało.

Kary od Komisji Dyscyplinarnej.

 piątek, 21 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Zagłębie Sosnowiec i Polonia Warszawa z karami od Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

Podczas czwartkowego posiedzenia Komisji Dyscyplinarnej działającej przy Polskim Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję o ukaraniu Zagłębia Sosnowiec i Polonii Warszawa w związku z zachowaniem podczas ostatnich spotkań na zapleczu Ekstraklasy.

Wydarzenia towarzyszące spotkaniu Górnika Zabrze z Zagłębie spotkały się z sankcją zakazu wyjazdowego obejmującego aż pięć spotkań drużyny z Sosnowca.

Klub z Konwiktorskiej za wydarzenia w Legionowie spotkała jedynie kara finansowa wysokości 1000zł.

IWT 10 czerwca.

 piątek, 21 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

IWT powraca!

18 marca poznańska Arena miała być miejscem drugiej odsłony gali Iron Warriors Team, jednak ze względu na problemy organizacyjne galę przeniesiono na 8 kwietnia br. Termin ten ponownie uległ zmianie jednak jak według informacji opublikowanych dzisiaj przez federację, 10 czerwca to ostateczny termin drugiego turnieju miejszanych sztuk walki, podczas którego zobaczymy zawodników związanych ze środowiskiem kibicowskim.

Zmiana terminu drugiej gali spowodowała, że finał rozgrywek odbędzie się dopiero 2 września. Miejscem zmagań w klatce na pewno nie będzie jednak Arena w Poznaniu.

Trzy kluby ukarane przez Komisję Ligi.

 czwartek, 20 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

Kary, kary, kary....

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisja Ligi ukarała Lechię Gdańsk, Lecha Poznań i Wisłę Płock za zachowanie kibiców podczas minionej kolejki Ekstraklasy.

Pirotechnika odpalona podczas Derbów Trójmiasta kosztować będzie Lechię 40 tysięcy złotych, Wisłę Płock 3 tysiące złotych a Kolejorza 10 tysięcy złotych. Dodatkowo kibice poznańskiego Lecha ukarani zostali zakazem wyjazdowym obejmującym najbliższy mecz w Płocku oraz odwieszono karę zakazu wyjazdowego dla lechitów na mecz  z Pogonią Szczecin.

Ludowy dopuszczony do rozgrywek Ekstraklasy.

 czwartek, 20 kwietnia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze vol.2
fot. BART / 12zawodnik.pl / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze vol.2

Ludowy gotowy na Ekstraklasę.

Zagłębie Sosnowiec jest na dobrej drodze, by już na jesień występować w Ekstraklasie.

Chociaż do zajęcia pierwszych dwóch lokat premiowanych awansem pretenduje co najmniej siedem drużyn, o spełnienie warunków licencyjnych ze względu na posiadaną infrastrukturę spokojny może być klub z Sosnowca.

Jak poinformował klub, chociaż mający lata świetności już dawno za sobą Stadion Ludowy, pozytywnie przeszedł weryfikację komisji licencyjnej i w przypadku awansu będzie można na nim organizować mecze na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA