Aktualności

Śląsk walczy o lepszą frekwencję.

 wtorek, 24 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Karolina Pawłowska / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
fot. Karolina Pawłowska / 12zawodnik.pl / Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Po obniżce cen wejściówek, Śląsk Wrocław przedstawił nowe ceny karnetów.

We wtorek włodarze piłkarskiego Śląska podali nowy cennik karnetów na mecze rozgrywane we Wrocławiu.

Ceny karnetów, w zależności od trybuny (C, B/D, Cpremium, rodzinna), jego rodzaju (normalny/ulgowy/uczniowski i seniorski/dziecięcy) i formy (osoby przedłużające swoje karnety/nowi karnetowicze), kształtują się od 50 do 180 zł i obejmują mecze rundy zasadniczej oraz finałowej.

Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet bezpłatny. Głównym czynnikiem, który zadecydował o takim posunięciu jest walka o lepszą frekwencję, która mówiąc delikatnie, do najlepszych nie należy.

Rusza Żywy Różaniec Kibiców.

 wtorek, 24 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Nawigator / 12zawodnik.pl / IX Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców
fot. Nawigator / 12zawodnik.pl / IX Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców

Żywy Różaniec Kibiców.

Podczas tegorocznej pielgrzymki kibiców na Jasną Górę, ksiądz Jarosław Wąsowicz zapowiedział uruchomienie nowej inicjatywy - Żywego Różańca Kibiców. W sieci dostępna jest już witryna dotycząca tej akcji. "Możemy więc już zapisywać się do wspólnoty Żywego Różańca Kibiców, podejmując intencje, które przywołałem 7 stycznia przed tronem Królowej Polski na Jasnej Górze. Zapraszam do propagowania w naszych środowiskach tej wyjątkowej wspólnoty modlitewnej" - podkreśla ks. Jarosław.

Avia Świdnik z nowym herbem.

 wtorek, 24 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Avia Świdnik
fot. Avia Świdnik

Lepsze czasy przed Avią Świdnik?

Końcem ubiegłego roku została zarejestrowana miejska spółka MKS Avia Świdnik, która zajmować będzie się piłką nożną oraz siatkówką a nie wykluczone, że w przyszłości dojdą także inne sekcje sportowe. Zgodnie z obowiązującymi przepisami PZPN i PZPS, MKS Avia Świdnik, chcąc kontynuować od nowego roku udział w rozgrywkach, w miejsce GPTS i ASPS, musi przejąć udokumentowane i potwierdzone księgowo zadłużenie tych sekcji, o ile ich wierzyciele zgłoszą się i udowodnią swoje zobowiązania.

Kibice mogą zaprojektować autokar Lecha.

 poniedziałek, 23 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów

Szata graficzna autokaru Kolejorza zostanie zaprojektowana przez kibiców.

Lech Poznań daje swoim kibicom możliwość przedstawienia swoich pomysłów, dotyczących szaty graficznej która pokryje autokar drużyny ze stolicy Wielkopolski. Inicjatywa w którą zaangażowany jest poznański ośrodek Kibice Razem, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz firma Oskar - oficjalny przewoźnik Kolejorza trwa do końca stycznia.

Masz zacięcie grafika komputerowego i lubisz projektować niestandardowe rzeczy? To właśnie Twoja praca może znaleźć się na autokarze Lecha i w rundzie wiosennej towarzyszyć zawodnikom w podróżach po wielu zakątkach Polski. Od miasta, do miasta… - możemy przeczytać w komunikacie Lecha rozesłanym do przedstawicieli mediów.

Kochaj Widzew od małego.

 poniedziałek, 23 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Karol /  12zawodnik.pl
fot. Karol / 12zawodnik.pl

Kochaj Widzew od małego - widzewska emigracja dla dzieciaków.

Fanatycy łódzkiego Widzewa ze Starego Miasta, którzy na co dzień żyją poza granicami naszego kraju, zorganizowali akcję dla dzieciaków, w ramach której każdy uczeń ze Szkoły Podstawowej nr. 45 na Starym Mieście otrzymał pełne reklamówki gadżetów łódzkiego klubu, wyprodukowanych specjalnie na tą okazję.

Inicjatywę fanów ze Starego Miasta wsparła również Widzewska Emigracja, FC Eire Division, FC Londyn oraz kilka osób niezrzeszonych w emigracyjnych FC łódzkiego klubu.

Kontrowersyjny transfer Kolejorza?

 niedziela, 22 stycznia 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów
fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów

Volodymyr Kostevych zawodnikiem poznańskiego Lecha.

W ubiegłą środę Kolejorz poinformował o zakontraktowaniu pochodzącego z Ukrainy 24-letniego Volodymyra Kostevycha. Nowy nabytek Lecha  jest wychowankiem UFK Lwów, a przez ostatnie sześć lat grał w zespole Karpat, w których barwach rozegrał 93 spotkania. 

W 2013 roku Karpaty zmieniły swoje barwy, które nawiązują do flagi nacjonalistów ukraińskich, których bohaterem jest Stepan Bandera. To właśnie pod jego pomnikiem odbyła się trzy lata temu prezentacja zespołu w czerwono-czarnych trykotach, z której pochodzi fotografia przedstawiająca Volodymyra zyskująca od kilku dni popularność wśród internautów na portalach społecznościowych.

Drużynowy turniej MMA.

 sobota, 21 stycznia 2017 r., dodano przez damian

Turniej z udziałem fighterów ze światka kibicowskiego.

W najbliższą sobotę, dwudziestego ósmego stycznia w Poznaniu odbędzie się pierwszy w Polsce drużynowy turniej mieszanych sztuk walki. Wśród zawodników pojawią się m.in. fighterzy wywodzący się z trybun stadionów a prowadzącym galę będzie „Uszol” – prekursor ruchu kibicowskiego na Lechu. Na trybunach bedzie mogło zasiąść aż pięć tysięcy widzów.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA