Aktualności

Dołącz do redakcji serwisu.

 niedziela, 28 stycznia 2018 r., dodano przez matredakcja

Zostań częścią redakcji serwisu 12zawodnik.pl.

Serwis 12zawodnik.pl początkiem kwietnia obchodzić będzie swoje siódme urodziny. Przez ten czas wypracowaliśmy pewną markę w środowisku, ale podobnie jak w futbolu i trwającym obecnie okienku transferowym, potrzebne są wzmocnienia.

Dlatego po raz kolejny w przerwie między rozgrywkami ogłaszamy nabór do redakcji portalu. Czekamy na aktywne i kreatywne osoby, które chcą swój wolny czas wykorzystać na coś fajnego i pożytecznego.

Cała GieKSa razem.

 środa, 21 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec  vol.3
fot. BART / 12zawodnik.pl / GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec vol.3

calagieksarazem.pl

GKS Katowice uruchomił witrynę calagieksarazem.pl. Klub przywiązuje ogromną wagę do przeprowadzania akcji społecznych, aktywizacji dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz zaszczepianiu w nich ducha sportowej rywalizacji. Od teraz o wszystkich tego typu inicjatywach będzie można przeczytać na specjalnej witrynie klubu z Bukowej. 

- GKS to przede wszystkim klub sportowy. Silna marka GieKSy to jednak także społeczne zobowiązanie wobec mieszkańców miasta i metropolii. Właśnie dlatego działalność GKS-u nie ogranicza się wyłącznie do prowadzenia sekcji sportowych. Na co dzień staramy się wypełniać ważną misję społeczną. Świetnie oddaje to towarzyszące nam hasło „cała GIEKSA razem”. Dlatego naszą nową stronę internetową uruchomiliśmy właśnie pod takim adresem. Warto podkreślić, że dzięki zaangażowaniu Klubu, kibiców i sponsorów w różnych akcjach zebraliśmy przeszło ćwierć miliona złotych – podkreśla Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice.

"Niebieskie ChachaRy" prawie gotowe.

 środa, 21 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

Wkrótce premiera "Niebieskich Chacharów".

Po prawie 10 latach prac utrudnianych wieloma problemami "Niebieskie Chachary" ujrzą w końcu światło dzienne. Jak informuje serwis fanów chorzowskiego Ruchu niebiescy.pl, premiera planowana jest na drugą połowę maja.

Produkcja Cezarego Grzesiuka opowidać będzie o świecie fanatyków chorzowskiego Ruchu. Początkowo finalizację prac nad filmem planowano na przypadające w 2010 roku 90-lecie klubu. W związku z brakiem finansów prace nad filmem przeciągnęły się o dobrych kilka lat.

Nowe koszulki reprezentacji Polski.

 środa, 21 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

Koszulki reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata.

Portal “Łączy nas piłka” zaprezentował jak będą wyglądać nowe koszulki reprezentacji Polski. Nasza kadra wystąpi w nich podczas zbliżających się mistrzostw Świata w Rosji. Pierwszy raz podopieczni trenera Adama Nawałki zaprezentują się kibicom podczas najbliższych spotkań towarzyskich z Nigerią i Koreą Południową.

Stroje wykonane przez firmę Nike nie różnią się wiele od kompletów, w jakich podopieczni Adama Nawałki zagrali podczas Euro we Francji. Koszulka z pierwszego kompletu strojów  jest biała. Na jej części widnieje srebrzysty wzorek a uzupełnia ją jeszcze czerwony pasek przy szyi. W tym samym kolorze jest również numer. Drugie koszulki są czerwone.

Projekt firmy Nike prócz godła z przodu, zawiera jeszcze jednego orła - z tyłu koszulki po zewnętrznej stronie kołnierzyka.

Ciąg dalszy zamieszania wokół stadionu Sandecji.

 wtorek, 20 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

Kibice Sandecji oszukani przez prezydenta miasta?

W dalszym ciągu nie wiadomo co z budową nowego stadionu dla Sandecji. Nowy obiekt miał być gotowy już wiosną, jednak na chwilę obecną nie ruszyły żadne prace przy ul. Jana Kilińskiego. Były rozmowy, manifestacje, deklaracja startu prac przy stadionie jednak na razie nie wynikają z tego żadne konkretne działania.

Zaskakującej wypowiedzi udzielił ostatnio Jerzy Gwiżdż, wiceprezydent miasta, który stwierdził, że stadion powinien być "szyty na miarę drużyny". Czy zmierzająca ku I lidze Sandecja oznacza, że w Nowym Sączu powstanie zdecydowanie mniejszy obiekt a prace inicjujące jego budowę zostaną odłożone w czasie?

Zrobicie co chcecie, liczcie się jednak z tym, że my też zrobimy co chcemy! Podziękujemy wam we „właściwy” dla nas sposób… Przekaz naszych kolejnych działań będzie jednoznaczny – tymi słowami Stowarzyszenie Kibiców Sandecji postanowiło zakończyć wszelkie dalsze rozmowy z władzami Nowego Sącza na temat budowy nowego obiektu.

Zatrzymania po meczu Korony z Górnikiem.

 wtorek, 20 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. sebaVm / 12zawodnik.pl / Korona Kielce - Górnik Zabrze
fot. sebaVm / 12zawodnik.pl / Korona Kielce - Górnik Zabrze

Cztery osoby zostały zatrzymane po sobotnim meczu w Kielcach.

Czterej młodzi mężczyźni, zatrzymani w sobotni wieczór przez policjantów odpowiedzą wkrótce a naruszenie przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Podczas sobotniego meczu Korony z Górnikiem, kibice złocistokrwistych zaprezentowali oprawę podczas której użyte zostały materiały pirotechniczne. Zatrzymani kibice odpowiedzą jednak za to, że... w pewnym momencie trzymali sektorówkę,  zasłaniając tym samym innych widzów, którzy odpalili race.

STS przez kolejne 4 lata z reprezentacją.

 wtorek, 20 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

PZPN przedłużył umowę z firmą STS.

Polski Związek Piłki Nożnej i firma STS przedłużyły właśnie współpracę, co oznacza, że bukmacher będzie sponsorem kadry aż do końca 2022 roku.

Współpraca obejmuje również działania z kadrą kobiecą oraz młodzieżową U21. STS z drużyną narodową związany jest nieprzerwanie od lipca 2014 roku.

J. Filipiak o sytuacji w Cracovii.

 poniedziałek, 19 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

Derby Krakowa 2015 / foto: mateusz el / 12zawodnik.pl
Derby Krakowa 2015 / foto: mateusz el / 12zawodnik.pl

Przegląd prasy: Nie będziemy dawali biletów po 5 złotych po to by chodziła „chuliganka”.

Na dość restrykcyjne rozwiązania, mające podnieść poziom bezpieczeństwa zdecydowali się włodarze Cracovii, po wydarzeniach towarzyszącym ostatniemu derbowemu spotkaniu. Klub postanowił, że mecze krakowskiego klubu będą mogli zobaczyć wyłącznie posiadacze karnetów, którzy wcześniej muszą zaopatrzyć się w karty kibica.

Wprowadzone przez sterników klubu rozwiązania okazały się być wierzchołkiem góry lodowej nienajlepszych relacji na linii klub-kibice, stąd też na bojkot spotkań Cracovii zdecydowali się jej kibice. Mimo upływu czasu i co raz lepszej gry Pasów, stadion przy ul. Kałuży w Krakowie świeci pustką. Jednym z głównych czynników, który może sprawić iż kibice krakowskiego klubu wrócą na stadion, jest dialog z zarządem w tym wiążące postanowienia między klubem a środowiskiem jego fanów a o to może być na prawdę trudno.

Na łamach Gazety Krakowskiej ukazał się wywiad z Januszem Filipiakiem, z którego wynika jedno - wojenny topór chyba prędko nie zostanie zakopany.

Sondazwiń

Walkower za przerwany mecz przez oprawy z użyciem pirotechniki to:

Zobacz konieczniezwiń
TMK
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA