Aktualności

Brakujący element - dołącz do redacji serwisu!

 piątek, 03 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Dołącz do redakcji serwisu 12zawodnik.pl!

Kibice Hutnika w trakcie derbowego spotkania z rezerwami Wisły zaprezentowali oprawę, podczas której stadionowy płot przyozdobił transparent z hasłem: "Jesteśmy jak puzzle - każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość".

Ta charakterystyczna układanka, z którą zmagał się niejeden z nas, przypomina redakcję portalu. W zyskującej z rundy na rundę co raz większe uznanie w środowisku drużynie, brakuje jednak pewnego elementu, którym prawdopodobnie jesteś Ty!

Niczym Kuba Brenner odpowiedziałeś sobie już pewnie na jedno ważne pytanie, dlatego od nadchodzącej rundy zapraszamy Cię serdecznie do naszej ekipy!:)

Kolejna kara dla Widzewa.

 piątek, 24 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Fanatycy łódzkiego klubu z kolejną karą.

Zamknięcie sektora zajmowanego przez fanatyków Widzewa okzuje się nie być jedyną sankcją nałożoną na klub z Al. Piłsudskiego.

Decyzją Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, kibice Widzewa zostali ukarani zakazem wyjazdowym obejmującym dwa najbliższe spotkania.

Kara nie wynika jednak z zachowania fanów Widzewa podczas meczu z Motorem a jest konsekwencją wydarzeń w Nowym Dworze Mazowieckim oraz w Białymstoku, podczas spotkania z rezerwami Jagiellonii (kara została wcześniej zawieszona). Dodatkowo klubowa kasa uszczuplona zostanie o kwotę 500 zł.

Apel do Beaty Szydło.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Apel do premier Beaty Szydło w sprawie decyzji wojewody.

Wojewoda łódzki podjął decyzję o zamknięciu na jeden mecz sektora, w którym zasiadają najwierniejsi fani Widzewa. Jest to skutek odpalenia rac podczas meczu otwarcia nowego stadionu Widzewa. 

Czy Zegar podczas meczu z Pelikanem Łowicz dostępny będzie jednak dla fanatyków łódzkiego klubu? Poseł Łukasz Rzepecki podczas trwającego właśnie posiedzenia sejmu złożył na ręce premier Beaty Szydło pismo z apelem o zmianę decyzji łódzkiego wojewody.

Zapowiedź TMK+ (55)

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

55 numer "TMK Plus" za kilka dni w sprzedaży!

W numerze znajdziecie 8 reportaży z następujących meczów:

- KF Gjilani – Drita Gjilan – po raz pierwszy w historii zawitaliśmy na mecz do Kosowa! Polecamy obszerny reportaż z meczu derbowego w klimacie niczym 30 lat temu we Włoszech - dzikie tłumy opanowujące bez kontroli trybuny. Czysty kibicowski spontan!
- Apoel Nikozja- Omonia Nikozja
- Anorthosis Famagusta – Apollon Limassol
- NK Osijek – Hajduk Split
- Torino FC – Juventus Turyn

Wojewoda zamyka Zegar.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Wojewoda zamyka trybunę na stadionie łódzkiego Widzewa.

Pirotechnika odpalona podczas spotkania Widzewa z Motorem Lubawa skutkować będzie zamknięciem sektora dla fanatyków łódzkiego klubu. Wojewoda po konsultacji z policją i strażą pożarną zdecydował zamknąć Zegar na jedno spotkanie. 

Wojewoda Łódzki wyraża nadzieję, że decyzja ta umożliwi udział w imprezie sympatykom klubu, jednocześnie będąc wyraźnym sygnałem dezaprobaty dla łamania prawa przez grupy kibiców - możemy przeczytać w oświadczeniu Urzędu Wojewódzkiego.

Kartka z kalendarza - Mydlniki.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

Feralny powrót GieKSy ze Stalowej Woli.

Dzisiaj mija równo dziewięć lat od tragicznych wydarzeń, towarzyszących kibicom GKSu Katowice podczas powrotu ze Stalowej Woli. Mimo upływu czasu, dla niektórych awantura na stacji kolejowej Kraków-Mydlniki wywiera skutki do dnia dzisiejszego, czego niestety nie doświadczają funkcjonariusze policji.

Do wydarzeń z pierwszego dnia Świąt Wielkiej Nocy odniosła się znaczna część środowiska kibicowskiego w kraju, wieszając na swoich stadionach transparenty w geście solidarności z kibicami katowickiego klubu.

Wejściówki na Lech - Legia wyprzedane.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów
fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Ruch Chorzów

Kolejny komplet przy Bułgarskiej.

Po zapełnionym obiekcie na meczu z Górnikiem Łęczna w Poznaniu szykują się do kolejnego kompletu na trybunach. Chociaż do spotkania z warszawską Legią zostało dwa i pół tygodnia, biletów na to spotkanie już nie ma.

Sprzedaż wejściówek została podzielona na dwa etapy. W pierwszym nabyć je mogli posiadacze karnetów, którzy dla swoich znajomych mogli przeznaczyć dziewięć biletów. Tym sposobem rozdysponowanych zostało ponad 24 tys. biletów. Dzisiaj uruchomiona została otwarta sprzedaż, która zakończyła się już po trzech godzinach. 

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Przyjrzyjmy się trybunom.

 czwartek, 23 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Polonia Jastrowie - Sparta Złotów
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Polonia Jastrowie - Sparta Złotów

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

W tym roku już po raz dziesiąty obchodzimy Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Począwszy od 2007 zarówno w Polsce i na Węgrzech oficjalnie celebrujemy to święto przypominając sobie bogatą historię w której losy naszego kraju przeplatają się z wydarzeniami towarzyszącymi naszym braciom. 

Sympatia łącząca oba narody, oddziałowuje również na trybuny. Kibice niejednokrotnie zaprezentowali patriotyczne oprawy odnoszące się do wydarzeń z kart historii Węgier i kraju Lecha.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA