Aktualności

Cztery kluby ukarane przez Komisję Ligi.

 środa, 04 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. introverso | 12zawodnik.pl
fot. introverso | 12zawodnik.pl

Podczas dzisiejszego posiedzenia, Komisja Ligi podjęła decyzję o ukaraniu Lecha Poznań, Legii Warszawa, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lech Poznań - Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Poznania nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Lech Poznań - Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Warszawy nałożono karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na mecz z Koroną Kielce w 17. kolejce Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Górnik Zabrze - Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gliwic nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze oraz na 2 najbliższe mecze z Górnikiem w Lotto Ekstraklasie.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Górnik Zabrze - Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Zabrza nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy.

Na kierownika drużyny Piasta Gliwice Adama Fudalego została nałożona kara dyskwalifikacji po meczu 11. Kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze - Piast Gliwice. Kierownik został w nim usunięty z ławki rezerwowych.

źródło: Ekstraklasa SA

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA