Aktualności

Bułki z paprykarzem dla kibiców gości.

 poniedziałek, 29 października 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk

Na kibiców gości w Szczecinie będą czekały bułki z paprykarzem.

Paprykarz zna chyba każdy, ale nie sposób ukryć iż ten przysmak w kilku ostatnich dniach zyskał niezwykłą popularność a wszytko to za sprawą fanów Kolejorza i ich pomysłu na obejście zakazu wyjazdowego.

Podczas spotkania Pogoni z Lechem, szczeciński klub częstował przybyłych na stadion kibiców gości bułką z paprykarzem. Jak się okazuje, akcja będzie kontynuowana także podczas następnych spotkań Portowców.

Nie zamierzamy jednak zatrzymywać się w połowie drogi. Podjęliśmy decyzję, iż odtąd kibiców drużyn przyjezdnych zawsze będziemy witać bułką z paprykarzem. Będą one przekazywane przy wejściu na sektor gości. Chcemy, by goście mieli szansę zasmakować w jednym z lokalnych przysmaków - czytamy na oficjalnej witrynie Pogoni.

Klub odniósł się w komunikacie udostępnionym za pomocą swojej witryny również do wysmarowania krzesełek paprykarzem w sektorze zajmowanym przez kibiców przyjezdnych - Jest nam przykro, iż doszło do incydentu z paprykarzem, który ktoś rozrzucił na części krzesełek w sektorze numer 23. Naszym pomysłem był poczęstunek dla kibiców i wierzyliśmy, że zostanie odebrany wyłącznie pozytywnie przez każdą ze stron sportowego wydarzenia.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA