Aktualności

Brakujący element - dołącz do redacji serwisu!

 piątek, 03 lutego 2017 r., dodano przez matredakcja

Dołącz do redakcji serwisu 12zawodnik.pl!

Kibice Hutnika w trakcie derbowego spotkania z rezerwami Wisły zaprezentowali oprawę, podczas której stadionowy płot przyozdobił transparent z hasłem: "Jesteśmy jak puzzle - każdy inny, ale razem tworzymy zajebistą całość".

Ta charakterystyczna układanka, z którą zmagał się niejeden z nas, przypomina redakcję portalu. W zyskującej z rundy na rundę co raz większe uznanie w środowisku drużynie, brakuje jednak pewnego elementu, którym prawdopodobnie jesteś Ty!

Niczym Kuba Brenner odpowiedziałeś sobie już pewnie na jedno ważne pytanie, dlatego od nadchodzącej rundy zapraszamy Cię serdecznie do naszej ekipy!:)

Poszukujemy:

  • FOTOREPORTERÓW: Jeśli jeździsz na mecze z aparatem i swoimi fotkami dokumentujesz to co wydarzyło się na trybunach, bez względu na szczebel rozgrywek, a swoje zdjęcia chciałbyś publikować w portalu – czekamy na Twoją wiadomość! Załatwimy Ci akredytację, abyś mógł obserwować i fotografować wszystkie ciekawe oprawy z płyty boiska.
  • REDAKTORÓW: Jeśli nie jest Ci obce posługiwanie się poprawną polszczyzną, masz zacięcie dziennikarskie… Napisz do nas i zostań częścią redakcji!
  • OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH ZA RANKING: Ważnym elementem serwisu jest ranking wyjazdowy. Swój wkład w redagowanie portalu możesz mieć także, tworząc ten unikatowe statystyki.

Być może zadajesz sobie teraz pytanie – nie dam rady, nie potrafię. Jesteś w błędzie, poradzisz sobie. To co? Działasz z nami?

Kontakt: redakcja@12zawodnik.pl / facebook.com/12zawodnik

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA