Aktualności

Bojkot spotkań przy Okrzei.

 wtorek, 10 kwietnia 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Stowarzyszenie Piastoholicy apeluje o bojkotowanie meczów Piasta.

Władze gliwickiego klubu postanowiły po derbowym spotkaniu z Górnikiem do końca sezonu zamknąć sektory zajmowane przez fanatyków Piasta, a uczestników zamieszek ukarać zakazami stadionowymi. Z taką polityką klubu nie zgadza się grupa najbardziej zagorzałych fanów, która przez lata odpowiedzialna była m.in. za doping na obiekcie Piasta.

Stowarzyszenie "Piastoholicy" namawia kibiców do bojkotowania spotkań rozgrywanych na obiekcie przy ul. Okrzei.

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

W związku z konfliktem z klubem Stowarzyszenie Piastoholicy zawiesza, do odwołania, jakąkolwiek działalność podczas spotkań rozgrywanych przez zespół Piasta i apeluje o nie zasiadanie na sektory młynowe – O,P,R,S.

Po zajściach z derbowego meczu WSZYSCY kibice z młyna, którzy przez lata wiernie wspierali zespół stali się niepożądanym obiektem na stadionie, klub daje zakazy stadionowe, bez uzasadnienia sądowego. Zaczęła się eliminacja „niechcianych kibiców z młyna” przez przekupywanie „niedzielnych kibiców” biletami za złotówkę. Niemniej jednak to my byliśmy zawsze z zespołem na dobre i na złe.

Prosimy wszystkich zagorzałych fanatyków o wsparcie protestu i nie uczestniczenie w meczach rozgrywanych przy Okrzei - informują fanatycy gliwickiego Piasta.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA