Aktualności

Bojkot spotkań Cracovii.

 sobota, 10 lutego 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Mateusz / 12zawodnik.pl
fot. Mateusz / 12zawodnik.pl

Znamy stanowisko kibiców Cracovii po dość zaskakującej decyzji klubu.

Na dość restrykcyjne rozwiązania, mające podnieść poziom bezpieczeństwa zdecydowali się włodarze Cracovii. Klub postanowił, że spotkania Pasów będą mogli zobaczyć wyłącznie posiadacze karnetów, którzy wcześniej muszą zaopatrzyć się w karty kibica. Nie będzie więc jednorazowej sprzedaży biletów na poszczególne spotkania.

Co istotne, klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na sektor A i D, czyli sektory zajmowane przez fanatyków krakowskiego klubu.

fot. em | 12zawodnik.pl | Cracovia - Wisła Płock
fot. em | 12zawodnik.pl | Cracovia - Wisła Płock

Zgodnie z zapowiedzią, do powziętej decyzji włodarzy krakowskiego klubu odnieśli się fanatycy Pasów, którzy zdecydowali się na bojkot spotkań rozgrywanych przy ul. Kałuży. Więcej w opublikowanym wczoraj wieczorem oświadczeniu Stowarzyszenia Cracovia to My.

My, kibice Cracovii w związku z decyzjami podjętymi przez klub - dotyczącymi meczów domowych - ogłaszamy bojkot, który będzie trwał dopóki władze klubu nie podejmą z nami racjonalnych rozmów.

Jako siła tego klubu nie zgadzamy się na takie traktowanie! W związku z tym postanowiliśmy zbojkotować mecze naszej Cracovii na Ziemi Świętej.

Wszyscy kibice, którzy mają na pierwszym miejscu dobro Cracovii jak i godne reprezentowanie jej barw na naszym stadionie powinni odpuścić mecze domowe.

Przy ul. Kałuży 1 nie będzie prowadzony zorganizowany doping, nie będzie wywieszonych flag, transparentów ani opraw.
Wszystkie akcje (zarówno na stadionie jak i poza nim) mające na celu promowanie meczów Cracovii będą zawieszone, a sektor rodzinny nie będzie działał.

Swoją postawą chcemy pokazać, że nie zgadzamy się z takim traktowaniem nas - kibiców! Władze klubu nie pozostawiają nam innego wyjścia.

Cracovia to My!

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA