Aktualności

Biało-Niebieski Mikołaj.

 czwartek, 20 grudnia 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Kibice rzeszowskiej Stali w roli pomocników św. Mikołaja.

Rekordowym wynikiem zakończyła się VI odsłona szlachetnej inicjatywy fanów Stali Rzeszów - "Fanatyczny Biało-Niebieski Mikołaj. Na koncie tegorocznej akcji fanom klubu z Hetmańskiej udało się zgromadzić kwotę ponad 30 tysięcy złotych.

Zebrane środki posłużyły na zorganizowanie świątecznych paczek z prezentami dla podopiecznych lokalnych domów dziecka. Dodatkowo prócz zabawek, słodyczy i jedzenia z długim terminem ważności, do placówek trafiły środki czystości, akcesoria komputerowe oraz sprzęt AGD / RTV.

fot. Hetmanska69.pl - Stal Rzeszów
fot. Hetmanska69.pl - Stal Rzeszów

W tym roku biało-niebiescy pomocnicy św. Mikołaja odwiedzili Dom Dziecka w Dynowie, Łopuszcze Małej k. Kańczugi, Przeworsku, Rakszawie oraz Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Budziwoju.

(...)Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez opiekunów oraz dzieci i ugoszczeni ciepłym posiłkiem za co chcielibyśmy serdecznie podziękować. Dostaliśmy również podziękowania od mieszkańców każdego z domów z podpisami dzieciaków oraz breloczki na klucze z napisem "Człowieka trzeba mierzyć miarą serca JAN PAWEŁ II - Z wdzięcznością Darczyńcom fundacja "WZRASTANIE", bombki na choinkę, pierniczki oraz domek własnoręcznie zrobiony przez mieszkańców z różnych ciastek. Dodatkowo rozgrywamy z dzieciakami trzy mecze towarzyskie w grę FIFA 19 gdzie niestety odnosimy tylko jedno zwycięstwo - relacjonują akcje kibice Stali.

(...)chcielibyśmy podziękować wszystkim STALOWSKIM osiedlom, FAN CLUBOM i naszej EMIGRACJI która jak co roku przekazała sporą sumę pieniążków. Chcemy również podziękować Zarządowi Klubu i Piłkarzom, którzy w tym roku włączyli się do naszej akcji oraz wszystkim lokalom, sklepom oraz firmom tj. Victoria Pub, Progress Shop Odżywki i Suplementy, kręgielnia Galaktyka, JP Construction, Greinplast Bis, JK Bar, Zakłady Bukmacherskie Milenium, Bar BEZ-ATU, Sinus w Rzeszowie, Delikatesy Centrum w Jasionce, Marwell Pub w Leżajsku, Pub Dębina, Bar Gastro Faza w Korniaktowie czy też Pizzeria "Andre" w Wierzawicach gdzie mogliśmy za zgodą właścicieli ulokować puszki z logo naszej akcj" - możemy przeczytać na facebookowym profilu sympatyków klubu z Hetmańskiej.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA