Aktualności

Bayer - Bayern na facebooku.

 piątek, 05 stycznia 2018 r., dodano przez matredakcja

Mecz Bayer Leverkusen - Bayern Monachium na żywo na profilu facebookowym Eleven Sports.

W piątek (12 stycznia 2017 roku) ELEVEN SPORTS pokaże spotkanie Bayer 04 Leverkusen - FC Bayern Monachium na swoim profilu na Facebooku. Relacja z meczu inaugurującego rundę rewanżową w sezonie 2017/18 będzie pierwszą w tym serwisie w historii ligi niemieckiej, a także pierwszą w Polsce transmisją meczu jednej z pięciu czołowych lig piłkarskich świata w mediach społecznościowych.

- Dialog z kibicami jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego od początku naszego istnienia intensywnie wspieramy działalność telewizyjną poprzez komunikację w mediach społecznościowych. Na naszym profilu na Facebooku zgromadziliśmy liczną grupę fanów, z którymi wspólnie przeżywamy sportowe emocje - podkreśla Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce

- Dla Bundesligi, lidera innowacji w sporcie, digitalizacja ma ogromne znaczenie. Platformy internetowe i social media oferują nam nowe, skuteczne narzędzia, których używamy, aby za pomocą interesujących treści pokazać użytkownikom na całym świecie, jak atrakcyjna jest Bundesliga. Dzięki relacji Facebook Live realizowanej wspólnie z naszym partnerem Eleven Sports zainspirujemy jeszcze więcej polskich fanów piłki nożnej do śledzenia Bundesligi - przekonuje Robert Klein, chief executive officer Bundesliga International.

źródło: materiały prasowe

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA