Aktualności

Arka Gdynia ukarana przez Komisję Ligi.

 czwartek, 06 września 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz

Arka Gdynia ukarana przez Komisję Ligi.

Arka Gdynia została ukarana przez Komisję Ligi. Klub z Pomorza będzie musiał zapłacić cztery tysiące złotych. Nałożona kara jest pokłosiem zachowania kibiców Arki podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Nie chodzi jednak bynajmniej o pirotechnikę. 

Spotkanie obfitowało w kontrowersyjne sytuacje, a decyzje sędziego Krzysztofa Jakubika i  Bartosza Frankowskiego, delikatnie mówiąc, nie podobały się dość licznie zgromadzonym tego dnia kibicom.

„Mecz był pełen emocji i kontrowersyjnych sytuacji, jednak nie może to być jakimkolwiek usprawiedliwieniem dla rzucania przedmiotów na płytę boiska. Jest to zarówno zagrażające zawodnikom, jak i obłożone karą finansową dla klubu. Wspierajmy wszyscy razem nasz zespół, dbajmy o Arkę" - możemy przeczytać na oficjalnej witrynie klubu z Gdyni.

Klub zwrócił się z dość szczególnym apelem do kibiców, by osoby odpowiedzialne za rzucanie przedmiotów na boisku... osobiście zgłosiły się do siedziby przy ul. Olimpijskiej i zrekompensowały straty z tytułu otrzymanej przez Arkę kary.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA