Aktualności

7-latek wykłada pieniądze na transfer.

 wtorek, 06 marca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Wyjątkowy list młodego kibica łódzkiego Widzewa.

Działacze Widzewa  za pośrednictwem portalu społecznościowego udostępnili skan listu od młodego kibica. 7-letni Tymek, sympatyk łódzkiego Widzewa, napisał list do prezesa swojego ukochanego klubu, w którym proponuje zorganizowanie zbiórki pieniędzy na zakup zawodnika z Brazylii. Sam do koperty włożył... 30 zł, a do zapoczątkowanej zbiórki pieniędzy, dołożył się nawet ulubiony pluszak. 

Mam na imię Tymon i mam 7 lat. Chodzę na mecze Widzewa z tatą i dziadkiem – mamy karnety. Wpadliśmy na pomysł, by kupić dla Widzewa zawodnika z Brazylii, który strzeli dużo bramek. Proponuję, aby wszyscy kibice Widzewa złożyli się na początek po 5 złotych. Ja składam się z mamą, tatą, babcią, dziadkiem i Kajtusiem (przytulanka-kibic). Naszą składkę dołączam do listu. Proszę mi powiedzieć, czy to dobry pomysł? – napisał chłopczyk.

Rzecznik klubu, Marcin Olczyk nie zdradził czy do klubu z Al. Piłsudskiego dołączy wkrótce jakiś bramkostrzelny Brazylijczyk, jednak zapewnił iż klub planuje zaprosić chłopca na mecz Widzewa i przygotować dla niego wiele niespodzianek.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA