Aktualności

Ruch Chorzów - Metalist Charków (21.08.2014)

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez damian

fot. Damian / 12zawodnik.pl / Ruch - Metalist (21.08.14)
fot. Damian / 12zawodnik.pl / Ruch - Metalist (21.08.14)

Na mecz eliminacyjny Ligi Europy: Ruch Chorzów – Metalist Charków wybrała się skromna grupa kibiców gości. Mecz rozgrywany był w Gliwach gdzie zawitało dwudziestu czterech przyjezdnych – piknikowego składu. Nie przywieźli ze sobą żadnej klubowej flagi. Natomiast fani Ruchu zaprezentowali dwuczęściową kartoniadę oraz mini sektorówki. Zobacz co dokładnie działo się na trybunach w Gliwiach podczas czwartkowego spotkania z drużyną Metalist Charków.

FOTORELACJA: Ruch Chorzów - Metalist Charków
 

Derby Stal - Siarka mogą zostać rozegrane w Tarnobrzegu

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez matredakcja

fot. Maciej Niezgoda | 12zawodnik.pl
fot. Maciej Niezgoda | 12zawodnik.pl

Derbowe spotkanie drugiej ligi, w którym Stal zmierzyć się ma z Siarką wyznaczone na 27 sierpnia zostanie rozegrane w innym terminie bądź też w wyznaczonym w terminarzu rozgrywek 27 sierpnia, ale w Tarnobrzegu. Gospodarzem jego byłaby jednak Stal.

Wiadomo, że na 27 sierpnia stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli nie będzie gotowy do przyjęcia tylu osób by spotkanie mogło zostać rozegrane jako to o podwyższonym ryzyku, bowiem sektor dla kibiców gości nie jest jeszcze oddany do użytku.

Budowa skończona, dwa miesiące na odbiory

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez redakcja

Zamiast dwóch lat trwała cztery, ale po tym czasie budowa przy Słonecznej oficjalnie jest już zakończona. Inwestor i wykonawca potwierdzili, ale zastrzegli, że jest pewien wyjątek.

Fot: Es12077
Fot: Es12077

Zgodnie z umową, Stadion Miejski w Białymstoku miał być gotowy do 19 sierpnia. W środę spółka Stadion Miejski oraz hiszpański koncern OHL potwierdzili, że termin został dotrzymany. Tym samym OHL zdołał zbudować większość trybun w zaledwie rok, poświęcając wcześniej miesiące na dokończenie prac po usuniętym wykonawcy, Eiffage.

Wehikuł czasu: Broendby - Widzew (21.08.1996)

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez matredakcja

Awantura w Aktobe

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez redakcja

Dziś w ramach kwalifikacji do Ligi Europy, piłkarska drużyna Legii Warszawa zmierzy się w Kazachstanie z drużyną Aktobe. Transmisja o godzinie 17 w TVP.

Podczas ostatniej nocy doszło do starć z udziałem kibiców Legii. Fani stołecznej drużyny zostali zaatakowani przez prawie dwukrotnie liczniejszą grupę (około 30 osób) miejscowych w wyniku czego wywiązała się bójka.

Właściciel klubu piłkarskiego płaci kibicom.

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez matredakcja

Właściciel angielskiego klubu piłkarskiego Hull United Jamie Waltham płaci każdemu kibicowi, który przyjdzie na mecz jego drużyny. Zespół powstał dopiero przed tym sezonem i na razie zbiera miłośników.

By ich jeszcze bardziej zachęcić do przychodzenia, Waltham postanowił każdemu, kto przybędzie zapłacić 2 funty.

"Jeśli przyjdzie 500 osób, to będę musiał wyłożyć 1000 funtów. To nie jest dużo, a wychodzę z założenia, że czasami, by coś mieć najpierw trzeba coś dać" - powiedział.

Większość mieszkańców małego miasteczka Hull kibicuje drużynie Hull City, która występuje w Premier League.

"Chciałbym po prostu ludziom zaproponować tańszą alternatywę" - zaznaczył Waltham.

źródło: pb.pl

Kibice wykorzystali wpadkę giganta

 czwartek, 21 sierpnia 2014 r., dodano przez redakcja

Niemiecki "Bild" pisze o wpadce sponsora Borussii Dortmund, marce Puma. W nowej kampanii reklamowej Puma chciała najprawdopodobniej wykorzystać naiwność kibiców, jednak ci nie dali się oszukać.

W swojej reklamie marka odzieżowa zachęcała użytkowników portalu społecznościowego Twitter do tego, by ci próbowali nawiązać kontakt z gwiazdami piłki poprzez wspomniany portal. Obiecywano, że każdy, kto napisze do wybranego sportowca, otrzyma odpowiedź zwrotną w postaci zdjęcia z autografem. Odpowiedź kibice mieli dostać bezpośrednio od zawodnika, jednak tak nie było. Fani piłki zorientowali się, że na ich wiadomości odpowiada automat. Chwile później zdecydowali się odwdzięczyć.

Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA