Aktualności

Resoviacy solidaryzują się z Barbarą Poleszuk.

 niedziela, 18 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. 12zawodnik.pl / Resovia - Motor
fot. 12zawodnik.pl / Resovia - Motor

#MuremZaBasią.

Podczas wczorajszego spotkania Resovii ze Stalówką, kibice klubu z Wyspiańskiego na trybunach wywiesili transparent  w geście solidarności z Barbarą Poleszuk z Hajnówki.

26-letnia Barbara Poleszuk, działaczka społeczna z Podlasia, organizatorka m.in. Marszy Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbywa czteromiesięczną karę pozbawienia wolności. Wyrok przed sądem w Hajnówce zapadł w sierpniu 2017 r., a 26-latka do więzienia trafiła 26 października br., na dwa dni przed ślubem swojego brata.

Finansowe wsparcie od fanów Polonii.

 niedziela, 18 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Niespotykany gest kibiców Polonii Warszawa.

Kibiców warszawskiej Polonii czekał w minioną sobotę wyjazd do Ełku, na spotkanie z miejscowym Mazurem. Klub zajmuje strefę spadkową a kasa świeci pustką. Ostatni wyjazd piłkarzy udało się zorganizować tylko dlatego, iż koszty pokryli jego kibice. Mecz z klubem z Konwiktorskiej również stał pod znakiem zapytania, jednak summa summarum doszedł do skutku.

Na niespotykany gest Mazur mógł tego dnia liczyć ze strony... kibiców Polonii Warszawa. Fani Czarnych Koszul przekazali bowiem tego dnia 600 zł, które na pewno w jakimś stopniu pomoże w spłacie zobowiązań jakie ciążą na klubie z Ełku.

DAWONETI - Ave Racovia.

 niedziela, 18 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

DAWONETI - Ave Racovia.

Lista kibicowskich klipów powiększyła się dzisiaj o kolejny obrazek. W sieci udostępniony został materiał od reprezentanta częstochowskiego Rakowa.

(...)Jako emigrant, Częstochowianin i kibic Rakowa czuje się zaszczycony oddając wam ten kawałek. Traktuję go jak misję którą doprowadziłem do końca. Na klipie same charakterne chłopaki z którymi mamy takie same poglądy - nienawiści do systemu, policji konfidentow i tych co sieją ferment..... - opisuje teledysk jego autor.

Sukces inicjatywy Kiedy My Żyjemy.

 sobota, 17 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Spotkaniem z Górnikiem Zabrze rozegranym na obiekcie przy Łazienkowskiej, kibice warszawskiej Legii zainicjowali akcję #KiedyMyŻyjemy. Projekt z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, miał na celu przypomnienie właściwych słów Mazurka Dąbrowskiego.

W kampanię zaangażowali się piłkarze, przedstawiciele innych dyscyplin, ale także artyści i inne osoby publiczne. Jak poinformowali w piątek na swoim facebookowym profilu organizatorzy, w samych mediach społecznościowych #KiedyMyŻyjemy osiągnął zasięg ponad 20 milionów użytkowników.

Piast ponownie w akcji Movember.

 piątek, 16 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Jerzman | 12zawodnik.pl
fot. Jerzman | 12zawodnik.pl

Piast ponownie w akcji Movember.

Piast Gliwice kolejny rok z rzędu wspiera akcję Movember. Tym razem Gerard Badia i Jorge Felix przypominają o niej występując w dedykowanym spocie wideo, a logotyp akcji jest widoczny w klubowych social media. Klub wspiera także zbiórkę pieniędzy dla kibica cierpiącego na raka jądra.

Gerard Badia jako jeden z pierwszych zawodników Piasta w przeszłości postanowił zapuścić wąsa i rozpowszechniać tę akcję wśród kibiców piłki nożnej.

Z kolei tym roku osobiście zaprowadził kolegę z drużyny, Jorge Felixa do Lucjan’s Barber Shop, aby ten na własnej skórze przekonał się na czym polega Movember.

“Każdego roku biorę udział w tej akcji, ale tym razem chciałem dać szansę innemu zawodnikowi” – powiedział Gerard Badia. – “Podczas nagrywania materiału bardzo dobrze się bawiliśmy, jednak najważniejszy jest cel akcji i zwrócenie uwagi na problem. Panowie, nie bójcie się i nie wstydźcie – zdrowie jest najważniejsze i wszyscy musimy się badać. Pamiętajcie o tym” – dodał.

500+ w wykonaniu fanów Górnika.

 piątek, 16 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

Pół miliona złotych dla Górnika Zabrze.

Kibice Górnika Zabrze zrzeszeni w Socios Górnik zebrali na rzecz klubu już ponad pół miliona złotych.

Środki finansowe przekazywane przez kibiców i sympatyków klubu z Roosevelta są przekazywane na finansowanie wspólnych projektów z Górnikiem Zabrze i działającą przy klubie akademią.

Lech z wizytą w Łodzi.

 piątek, 16 listopada 2018 r., dodano przez matredakcja

zdjęcie ilustracyjne / fot. 12zawodnik.pl
zdjęcie ilustracyjne / fot. 12zawodnik.pl

Nocna wizyta Kolejorza w Mieście Włókniarzy.

Pod koniec października fani Kolejorza stracili siedem flag na rzecz kibiców łódzkiego Widzewa. Nie trudno oprzeć się wrażeniu, iż fani Lecha żądni są rewanżu, stąd też kolejna ich wizyta w Mieście Włókniarzy. 

- W nocy z 11 na 12 listopada 2018 roku między innymi na terenie Łodzi prowadzone były policyjne działania związane z przejazdami licznych grup wracających z marszu w Warszawie. Już po północy w mieście zlokalizowano co najmniej kilkanaście pojazdów na poznańskich tablicach rejestracyjnych. Ze spływających informacji wynikało, że osoby poruszające się tymi autami mają kominiarki, maczety i inne niebezpieczne narzędzia. Kilka z tych samochodów na ulicy Warszawskiej nie zatrzymało się do kontroli - relacjonuje ostatnie wydarzenia mł. insp. Joanna Kącka z łódzkiej policji.

Sondazwiń

Jerzy Brzęczek w dalszym ciągu powinnien być selekcjonerem reprezentacji?

Zobacz konieczniezwiń
TMK
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA