Aktualności

Kolejorz ukarany po meczu z Arką.

 środa, 28 września 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl | Cracovia - Lechia
fot. em | 12zawodnik.pl | Cracovia - Lechia

Kara od Komisji Ligi.

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Ligi, nałożona została kara na klub ze stolicy Wielkopolski. Podczas ostatniego spotkania z Arką Gdynia, kibice Kolejorza zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki, wywiesili transparent skierowany do prezydenta miasta oraz intonowali obelżywe przyśpiewki w kierunku Jacka Jaśkowiaka. 

Ukraina - Kosowo na stadionie Pasów.

 środa, 28 września 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. mateusz el / 12zawodnik.pl / Cracovia - Górnik
fot. mateusz el / 12zawodnik.pl / Cracovia - Górnik

W ubiegłym tygodniu Ukraińska Federacja Piłkarska poinformowała o rozegraniu swojego meczu w ramach eliminacji mistrzostw świata w Krakowie. Spotkanie z Kosowem odbędzie się na stadionie Cracovii.

Zaplanowany na 9 października mecz el. MŚ 2018 Ukraina - Kosowo odbędzie się z udziałem publiczności na stadionie przy ul. Kałuży w Krakowie. Czemu w Grodzie Kraka? Władze ukraińskiego związku piłki nożnej (FFU) zdecydowały się rozegrać to spotkanie na neutralnym terenie, gdyż Ukraina nie uznaje niepodległości Kosowa i nie utrzymuje z nim stosunków dyplomatycznych.

Derby Trójmiasta dla niespełna 15 tysięcy widzów.

 środa, 28 września 2016 r., dodano przez matredakcja

W niedzielę 30 października, o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Gdyni odbędą się Derby Trójmiasta. Arka Gdynia poinformowała o dystrybucji wejściówek na ten ciekawie zapowiadający się pojedynek.

Według informacji prasowych, nadchodzące Derby Trójmiasta będzie mogło z trybun obejrzeć dokładnie 14 825 kibiców. O to, czy zobaczą na żywo to spotkanie, nie muszą się martwić posiadacze karnetów, których beniaminek tegorocznych rozgrywek sprzedał ponad trzy tysiące. Dla reszty fanów, sprzedaż biletów została podzielona na dwa etapy. 

Magia internetu...

 środa, 28 września 2016 r., dodano przez matredakcja

fot.Paweł Wróbel  / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
fot.Paweł Wróbel / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Wojskowych w Lizbonie wspierał wyjątkowy kibic. W sumie to nawet było ich dwóch... ;)

Przegrana z Borussią była dla wielu sympatyków stołecznego klubu ciężką lekcją. Dla innych powód do żartów, dla legionistów na pewno powód do frustracji, smutku czy nawet łez. Te ostanie zaprowadziły młodego fana warszawskiej Legii do Lizbony.

Wszystko za sprawą zdjęcia Pauli Dudy, które po pierwszym meczu Ligi Mistrzów zrobiło furorę w sieci. Zapłakanego chłopaka wraz ze swoim tatą włodarze Legii zaprosili do Lizbony, by na żywo wspierać warszawski klub podczas spotkania ze Sportingiem.

Bez dopingu na meczach GKSu Bełchatów.

 wtorek, 27 września 2016 r., dodano przez matredakcja

fot. Mazika / 12zawodnik.pl / GKS Bełchatów - Wisła Kraków
fot. Mazika / 12zawodnik.pl / GKS Bełchatów - Wisła Kraków

Fanatycy GKSu Bełchatów zaprzestają dopingować swoją jedenstkę.

Przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich na GKS-ie informują, że na meczach (zarówno u siebie, jak i wyjazdowych) DO ODWOŁANIA nie dopingujemy naszych grajków, którzy trzeci sezon pod rząd walą z kibicami w chuja i nie szanują naszych starań i poświęcenia!

Zapowiedź TMK+ (53)

 wtorek, 27 września 2016 r., dodano przez matredakcja

53 numer "TMK Plus" tuż po weekendzie w salonach prasowych!

Rzut oka na okładkę i już wiadomo, że tym razem zabieramy Was na wycieczkę głównie po bloku postkomunistycznym. Dynamo – słowo klucz, które przewija się w nazwach drużyn z Berlina, Brześcia, Zagrzebia, Tbilisi, o których artykuły mamy dla czytelników tym razem.

Kibice śledzeni GPSem?

 wtorek, 27 września 2016 r., dodano przez matredakcja

Czy meldowanie się na komisariacie w niedalekiej przyszłości zostanie zamienione na technologiczne nowinki?

Holenderski związek piłki nożnej wpadł na pomysł wykorzystania nadajnika GPS oraz czytnika linii papilarnych do kontrolowania kibiców objętych zakazem stadionowym. Pierwsze testy zostały przeprowadzone na fanach Ajaxu, którym dzięki uczestnictwu w eksperymencie skrócono okres objęty stadionowym "banem".

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA