Aktualności

Dołącz do redakcji serwisu.

 sobota, 14 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin

Zostań częścią redakcji serwisu 12zawodnik.pl.

Nigdy nie partycypowaliśmy w zawodach na bycie "naj", gdzie głównym wyznacznikiem są liczniki z serwisów społecznościowych czy inne trendy, których najprawdopodobniej z uwagi na wiek nie do końca rozumiemy.

Od ponad siedmiu lat, prowadząc serwis 12zawodnik.pl kierujemy się tym, co wydaje się być jednym z najważniejszych aspektów naszego życia - pasją.

Kolejny pobity rekord.

 czwartek, 19 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Kibice Widzewa kolejny raz pobili rekord Polski. 16 311 karnetów rozdysponowanych.

Kibice Widzewa znów pobili rekord Polski w sprzedanych karnetach. W czwartkowe popołudnie licznik wskazał 16 311 abonentów, co oznacza, że wyśrubowany został rekord sprzed rundy wiosennej, gdy sympatycy łódzkiego klubu nabyli 16 224 abonamentów.

- To najbardziej oddani klubowi ludzie i jedni z najważniejszych sponsorów. Bez nich nie byłoby mowy o odbudowie Widzewa. To tysiące kibiców, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że poprzez kupno karnetu biorą udział w odbudowie klubu. W zamian dostają magiczną atmosferę i - mam nadzieję - coraz lepszą grę oraz coraz więcej pozytywnych emocji. W Sercu Łodzi bawią się, śpiewają, tańczą i dopingują wszystkie trybuny. Tego nie ma na innych stadionach. Szkoda tylko, że obiekt jest za mały na potrzeby Widzewa – uważa Przemysław Klementowski, prezes łódzkiego Widzewa.

Raport bezpieczeństwa.

 czwartek, 19 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

Jak to zwykle bywa przed startem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej zaprezentował cykliczny „Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN. Sezon 2017/18”.

Już po raz siódmy został opracowany dokument na podstawie raportów Delegatów Meczowych PZPN oraz Klubowych Koordynatorów ds. Współpracy z Kibicami (SLO) dotyczący organizacji i bezpieczeństwa imprez na szczeblu centralnym.

W dokumencie opracowanym w formie zestawień tabelarycznych i wykresów, prócz ocen stanowisk gastronomicznych, mamy także interesujące statystyki, które dotyczą kibiców i wspierania swoich drużyn podczas spotkań wyjazdowych.

Andrzej Twarowski wraca do Canal+

 czwartek, 19 lipca 2018 r., dodano przez redakcja

Wczoraj informowaliśmy o nowych sportowych kanałach ze stajni Canal+. Równiez wczoraj obiegła wieść sportową Polskę że jeden z najpopularniejsych dziennikarzy i komentatorów sportowych wraca do tej stacji.

- To bardzo dobra wiadomość dla naszych abonentów. Platforma nc+ to nie tylko bogata oferta sportowa, ale także najlepsi dziennikarze. Mamy grono świetnych komentatorów i fachowców, cieszę się, że Andrzej je uzupełni – powiedziała Edyta Sadowska, wiceprezes zarządu nc+ do spraw programowych.

Trzy mecze na pewno przy Reymonta.

 środa, 18 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl | Derby Krakowa
fot. em | 12zawodnik.pl | Derby Krakowa

Wisła Kraków podpisała umowę z miastem dotyczącą obiektu przy Reymonta. Nie oznacza to jednak końca kłopotów Białej Gwiazdy.

Zamieszanie wokół stadionu Wisły trwa od początku lipca. Władze miasta nie chciały przedłużyć umowy dzierżawy obiektu  klubowi, gdyż ten zalega mu blisko niespełna 5 mln zł. Wisła spłaciła jedynie część tego zobowiązania, z uwagi na brak środków finansowych. Ostatecznie doszło do porozumienia dzięki interwencji zarządu Ekstraklasy SA. Spółka zarządzająca rozgrywkami zdecydowała się zapłacić Zarządowi Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie wymaganą kwotę. Suma została rozbita na raty a spłacanie długu odbywać się będzie do 2020 roku. 

II liga w Pay Per View.

 środa, 18 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

Transmisje spotkań w II lidze w systemie Pay Per View.

W lipcu ubiegłego roku do życia powołane zostało stowarzyszenie 2 Liga Polska, skupiające wokół siebie drużyny występujące na najniższym szczeblu centralnych rozgrywek. Głównym celem podmiotu miało być m.in. pozyskanie sponsora tytularnego i oraz partnera telewizyjnego.

Jak poinformował  za pośrednictwem Twittera, Marcin Nowak, wiceprezes Rozwoju Katowice, kluby podjęły dziś jednomyślną decyzję dotyczącą transmitowania wszystkich meczów II ligi w sezonie 2018/2019.

Nowe kanały sportowe

 środa, 18 lipca 2018 r., dodano przez redakcja

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji - organ nadzorujący działalność firm medialnych w obszarze telewizji działających na polskim rynku wydał zgodę - właściwie to udzielił koncesji na dwa nowe kanały sportowe - Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.

Dotychczas w ofercie platformy nc+ były kanały o tematyce sportowej spod marki C+ czyli: Canal+ Sport, Canal+ Sport2 oraz nSport. Poszerzenie oferty umożliwi pokazanie większej ilości wydarzeń sportowych na żywo.

Mecz z Widzewem i Ruchem bez kibiców gości?

 wtorek, 17 lipca 2018 r., dodano przez matredakcja

fot. photossg  / 12zawodnik.pl / ROW Rybnik-Okocimski Brzesko
fot. photossg / 12zawodnik.pl / ROW Rybnik-Okocimski Brzesko

Spotkanie ROWu z Widzewem i Ruchem bez udziału kibiców gości?

ROW Rybnik już w najbliższy piątek spotkaniem ze Stalówką przed własną publicznością, zainauguruje II-ligowe rozgrywki, dlatego też wczoraj odbyła się przedsezonowa konferencja, na której kibice i przedstawiciele mediów mogli spotkać się z zawodnikami i włodarzami klubu.

II liga w tym sezonie zapowiada się niezwykle interesująco. Charakter prawdziwego piłkarskiego święta niektórym spotkaniom będą chcieli popsuć mundurowi. Według nieoficjalnych doniesień, policja z uwagi na klubowe antagonizmy wnioskować może o rozegranie spotkania ROWu z Widzewem i Ruchem bez udziału kibiców gości.

Na razie brak jest jednak wiążących działań w tym kierunku. Pierwszy z wymienionych meczów zaplanowany jest dopiero na 22 sierpnia.

Sondazwiń

Transmisje meczów II ligi w PPV to dobry pomysł?

Zobacz konieczniezwiń
TMK
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA