Aktualności

Finał PP dla fanów Lecha?

 poniedziałek, 27 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Legia Warszawa PP
fot. Małpa / 12zawodnik.pl / Lech Poznań - Legia Warszawa PP

Lech złożył wniosek do NKO.

Chociaż do rozegrania zostało jeszcze jedno spotkanie, po zwycięstwie 3:0 z Pogonią, Lech finał w Warszawie ma na wyciągnięciu ręki. Już teraz jednak w Poznaniu starają się, aby majowy mecz mogli zobaczyć fanatycy Kolejorza.

W dniu dzisiejszym Lech złożył stosowne dokumenty do NKO o darowanie lub warunkowe zawieszenie kar nałożonych na klub po zeszłorocznym finale Pucharu Polski. W lutym podobny wniosek został złożony w sprawie meczu z Portowcami, co spotkało się z częściową aprobatą komisji a trybuny przy Bułgarskiej zapełniły się kibicami.

Radio Merkury: wywiad z Pawłem Zarzecznym.

 poniedziałek, 27 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

"Propaganda była zawsze, że kibice to chuligani, czyli bydło i hołota"

W sieci dostępny jest już najnowszy odcinek "Wywiadu z chuliganem". Kolejnym gościem Piotra Lisiewicza po Rafale Dąbrowskim, Romanie Zielińskim,  Radosławie Majchrzaku czy innych osobach dobrze znanych w środowisku kibicowskim jest Paweł Zarzeczny.

Zmarły w miniony weekend dziennikarz opowiada o swoim pierwszym meczu, kibicach Kolejorza, warszawskiej Legii oraz o wojnie poprzedniej władzy z kibicami.

Prezentacja ekip drugiej gali IWT.

 poniedziałek, 27 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

8 kwietnia co raz bliżej...

Druga gala MMA organizacji IWT zbliża się wielkimi krokami. Zaplanowane na 18 marca wydarzenie nie doszło do skutku m.in. ze wzgledu na wymogi związane z organizacją imprez na poznańskiej Arenie. Jednak już 8 kwietnia stolica Wielkopolski po raz kolejny gościć będzie reprezentantów sześciu miast, wśród których nie brakuje osób doskonale znających klimat trybun. 

Chrobry wraca z dopingiem.

 poniedziałek, 27 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot.Paweł Wróbel  / 12zawodnik.pl / Chrobry Głogów -GKS Katowice
fot.Paweł Wróbel / 12zawodnik.pl / Chrobry Głogów -GKS Katowice

Fanatycy Chrobrego wracają do młyna.

Większość jesiennych spotkań Chrobrego Głogów odbyła się bez udziału fanatycznej części środowiska. Wszystko spowodowane było konfliktem na linii klub - kibice jak i działaniem policji wymierzonym w fanów głogowskiego klubu. Chociaż wojenny topór nie został jeszcze zakopany a trwające nieporozumienia nie zostały jeszcze wyjaśnione, podczas piątkowego spotkania z mielecką Stalą, kibice Chrobrego ponownie spotkają się w młynie, by pomóc drużynie dopingiem i utrzymać pierwszą ligę dla Głogowa.

Kolejne Zadymy w sieci.

 sobota, 25 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

Fanatycy Bałtyku Gdynia publikują kolejne wydania kultowej "Zadymy".

W pierwszych dniach lutego środowisko kibicowskie obiegła smutna wiadomość o śmierci Rafała Witulskiego, kibica Bałtyku Gdynia dobrze znanego m.in ze współpracy z redakcją magazynu "To My Kibice" i ciekawych opisów wydarzeń na trybunach.

Ku pamięci Łysego kibice Bałtyku publikują w sieci zin "Zadyma", którego Rafał był wydawcą. Wszystkie opublikowane do tej pory wydania znaleźć można w serwisie baltyk.gdynia.pl. Dodatkowo zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy fanów z Gdyni, polegającej na dobrowolnych wpłatach, by pokryć koszty związane z budową nagrobku Rafała.

Ruch na razie przy Cichej.

 sobota, 25 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Michal / 12zawodnik.pl
fot. Michal / 12zawodnik.pl

Przeprowadzka do Gliwic nie dla Niebieskich.

Końcem marca mija termin składania wniosków licencyjnych. Mimo wcześniejszych deklaracji i medialnych spekulacji Niebiescy zostają przy Cichej. Przynajmniej na razie...

Podczas konferencji prasowej początkiem miesiąca, nowy prezes Ruchu Chorzów Janusz Paterman zapowiedział przeprowadzkę na Stadion Śląski, jednak obiekt najwcześniej zostanie oddany do użytku dopiero we wrześniu. W mediach pojawiły się nawet rozważania dotyczące tymczasowych występów w Gliwicach, jednak Niebiescy takiego scenariusza nie biorą pod uwagę.

Pasiasta umowa.

 piątek, 24 marca 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. BART / 12zawodnik.pl / Podbeskidzie - Cracovia
fot. BART / 12zawodnik.pl / Podbeskidzie - Cracovia

Piłkarze pokryją koszty wyjazdu.

Częściowo i w przypadku porażki. Taką nieformalną umowę zawarli ze sobą kibice i piłkarze Cracovii. 1 kwietnia podopiecznych Jacka Zielińskiego czeka wyjazd do Płocka i pojedynek z miejscową Wisłą. Jeśli tego dnia w sektorze gości pojawi się 800 fanatyków krakowskiego klubu a piłkarze po raz kolejny nie zgarną pełnej puli punktów, kibice Cracovii będą mogli liczyć na to, że zawodnicy z własnej kieszeni pokryją połowę kosztów związanych z zakupem wejściówek, czyli na kwotę ok. 10 000 złotych, która zostanie przekazana na organizację Dnia Dziecka oraz turnieju Cracovia Cup.

Zobacz konieczniezwiń
TMK.
Sektor Kiboli
Awantura
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA