Aktualności

Ciąg dalszy remontów...

 czwartek, 19 października 2017 r., dodano przez matredakcja

Ekipa remontowa Widzewa najwidocznie nie powiedziała jeszcze dość...

Ekipa remontowa Widzewa, po dwóch eskapadach do Warszawy i ostatniej do Wrocławia zmieniła tym razem kierunek. Minionej nocy zniszczone zostały prace fanatyków gdańskiej Lechii.

Po wrzuceniu infa o remontach we Wrocławiu, w komentarzach na wielu portalach internetowych masa przekumatych net hoolsów zapraszało Widzewskich Vandali do swoich miast i pokazania na co ich stać. W związku z tym, Ci skorzystali z jednego z nich i dzisiejszej nocy wybrali się do pewnego wolnego miasta o nazwie Gdańsk.

Górnik śrubuje rekord frekwencji.

 środa, 18 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze - Legia Warszawa
fot. Paulina Szmid / 12zawodnik.pl / Górnik Zabrze - Legia Warszawa

Kibice Górnika z historycznym wynikiem?

Górnik Zabrze jest o krok od ustanowienia rekordu ligi. Jeżeli na meczu z Koroną Kielce, na obiekcie przy ul. Roosevelta pojawi się co najmniej 20 tys. widzów, będzie to najwyższa średnia frekwencja w historii ligi.

Formalnie ostatnim jesiennym spotkaniem Górnika na swoim stadionie jest mecz z Kolejorzem, na który już dzisiaj... nie ma wejściówek. W dalszym ciągu do nabycia są jednak bilety na mecz z Koroną. Wielce prawdopodobne, że i na tym spotkaniu frekwencja nie spadnie poniżej 20 tys. widzów. Jeśli tak się stanie, Górnik pobije klubowy rekord. Nigdy bowiem nie zdarzyło się w historii Górnika, by wszystkie mecze w trakcie jednej rundy oglądało więcej niż wspomniane 20 tys. widzów.

Jak informuje klub za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny, podobny wynik ustanowili fani Kolejorza na początku lat 70. W XXI w. historii rozgrywek, żaden z klubów najwyższej klasy rozgrywkowej, nie może pochwalić się takim wynikiem.

Kibice Legii ponownie wsparli Pogoń Lwów.

 środa, 18 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2
fot. Bron / 12zawodnik.pl / Legia Warszawa - Śląsk Wrocław vol.2

Kibice Legii ponownie wsparli Pogoń Lwów.

Reaktywowana lwowska Pogoń po stracie sponsora tytularnego boryka się z niemałymi problemami finansowymi. Już po raz kolejny pomocną dłoń wyciągają fani Legii Warszawa, którzy na konto klubu przekazali zebrane we własnym gronie środki.

Pomoc finansowa zebrana przez kibiców Legii Warszawa w wysokości 3000 zł została przekazana na konto naszego klubu. Jest to już kolejne wsparcie materialne zorganizowane przez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa dla odrodzonej lwowskiej „Pogoni” w ciągu ostatnich lat za którą serdecznie dziękujemy - informuje oficjalna strona Pogoni.

Ekipa remontowa Widzewa we Wrocławiu.

 środa, 18 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. em | 12zawodnik.pl
fot. em | 12zawodnik.pl

Ekipa remontowa kibiców Widzewa odwiedziła Miasto Stu Mostów.

Ostatnimi czasy kibice łódzkiego Widzewa dwukrotnie odwiedzili Warszawę i okoliczne miejscowości, gdzie pod osłoną nocy zniszczyli prace fanów warszawskiej Legii.  W nocy z wtorku na środę postanowili jednak zmienić kierunek i odwiedzili stolicę Dolnego Śląska, gdzie siedemnaście grafów Śląska zostało w sposób znaczący zamalowane.

"Vandale Widzewa nie próżnują. Dzisiejszej nocy zmienili kierunek ostatnich wypraw i tym razem wybrali się na wycieczkę do... Wrocławia! Zniszczonych zostało 17 grafów malinowych nosów na osiedlach Brochów, Centrum, Śródmieście, Południe oraz Krzyki" - o nocnych wojażach poinformowali kibice Widzewa za pośrednictwem swojego facebookowego profilu.

Górnik Łęczna w posiadaniu fany Avii.

 wtorek, 17 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Avia Świdnik
fot. Avia Świdnik

Wymiana fantów po sobotnim spotkaniu Avii z KSZO Ostrowiec.

Po sobotnim spotkaniu Avii z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Miasto Lotników postanowiła odwiedzić delegacja Górnika Łęczna, która wraca do domu z flagą ULTRAS.

„Po meczu Avii z KSZO trafiamy auto pejsowatych z flagą, załoga dostaje klapsy a my spokojnie wracamy na swoje rejony” - informują sprawcy zamieszania.

Ultrasi Stali Gorzów zakończyli działalność.

 wtorek, 17 października 2017 r., dodano przez matredakcja

fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Sparta - Stal
fot. Zawier / 12zawodnik.pl / Sparta - Stal

Grupa Ultras Sonadores 08 zakończyła działalność.

Oświadczenie:

Z dniem 14.10.2017 grupa Ultras Sonadores 08 zakończyła swoją działalność. Ta decyzja nie należała do najłatwiejszych, ale przy obecnej frekwencji w młynie jest konieczna. W swojej dziewięcioletniej historii mieliśmy momenty lepsze, jak i gorsze, jednak poziom, jaki był w sezonie 2017, jest nie do zaakceptowania. Wobec tego garstka osób, w której pozostała chęć tworzenia sceny kibicowskiej, postanowiła zakończyć działalność.

Latające ryby.

 poniedziałek, 16 października 2017 r., dodano przez matredakcja

Kibice Hansy Rostock obrzucili fanów rywali... martwymi rybami.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas sobotniego spotkania trzeciej ligi niemieckiej pomiędzy Carl Zeiss Jena a Hansą Rostock. Na krótko przed rozpoczęciem spotkania, w kierunku sektorów zajmowanych przez gospodarzy poleciały martwe ryby.

Jak informuje niemiecki Bild, na podobną akcję kibice gości zdecydowali się niemal dwanaście lat temu w Hanowerze.

Sondazwiń

Tomasz Hajto powinien komentować spotkania kadry?

Zobacz konieczniezwiń
IMMORTAL PASSION
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA