Aktualności

Urodzeni Patrioci

 niedziela, 01 marca 2015 r., dodano przez redakcja

Dziś swą premierę na polskim rynku ma nowa marka odzieżowa Urodzeni Patrioci. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę firmy.

"Urodzeni Patrioci to polska marka odzieży patriotycznej. Rok założenia definiujemy na 2015, jednak sam pomysł i przygotowania rozpoczęliśmy dużo wcześniej. Naszą pasją jest historia Polski, która stała się podwaliną pomysłu na stworzenie odzieży upamiętniającej nasze korzenie.
Kierujemy nasze produkty do ludzi wyjątkowych, którzy podobnie jak my, są dumni że żyją w kraju z tak głęboko zakorzenionymi tradycjami, jakim jest Polska. Nie wstydzą się wyrażać swojego patriotyzmu, poglądów oraz wartości którymi się kierują i wyznają w życiu codziennym. Dbają o zachowanie tradycji narodowych i pamięci o losach naszych przodków Urodzeni Patrioci to nie tylko marka odzieżowa to przede wszystkim forma wyrażenia samego siebie.

Jakość
Wszystkie produkty oferowane Państwu przez markę Urodzeni Patrioci szyte są od podstaw w polskich szwalniach. Materiały oraz inne dodatki stosowane do produkcji odzieży pochodzą głównie z Regionu Łódzkiego, uznanego za kolebkę polskiego przemysłu tekstylnego. Gwarantuje to najwyższą jakość oferowanych produktów.


 

Polonia Przemyśl pamięta o Żołnierzach Wyklętych

 niedziela, 01 marca 2015 r., dodano przez kamilk

fot.Przemyskie Bractwo  / 12zawodnik.pl / galeria
fot.Przemyskie Bractwo / 12zawodnik.pl / galeria

Mimo, że w tym roku w Przemyślu nie odbył się Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, kibice Polonii Przemyśl postanowili uczcić pamięć żołnierzy podziemia antukomunistycznego.

W sile kilkudziesięciu osób zbierają się na przemyskim Rynku, skąd udają się pod Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, gdzie pod tablicą w Hołdzie Żołnierzom Armii Krajowej, palą znicze i składają kwiaty. Kilkoma głośnymi okrzykami przypominają, pamięć o Żołnierzach Wyklętych.

Poświęcenie grobu Edwarda Hajduka.

 niedziela, 01 marca 2015 r., dodano przez matredakcja

Dzisiaj, w miejscowości Zapceń odbyło się uroczyste poświęcenie grobu Edwarda Hajduka ps. Mewa - żołnierza 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej, dowodzonej przez mjr Zygmunta Szendzielarza "Łupaszkę".

Nowy nagrobek bohatera, został ufundowany przez kibiców Chojniczanki Chojnice oraz Chojnickich Patriotów.

KONKURS

 niedziela, 01 marca 2015 r., dodano przez matredakcja

Zdobądź koszulkę "Żołnierze Wyklęci" oraz rabat na zakupy ubrań marki Surge Polonia!

Turniej piłkarski ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Supraślu

 niedziela, 01 marca 2015 r., dodano przez mateusz

28 lutego 2015 r. na Podlasiu doszło do ciekawej inicjatywy, uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych poprzez zorganizowanie piłkarskiego Turnieju w Supraślu koło Białegostoku. Warto wspomnieć, że patronat honorowy objęło miasto Supraśl, a głównymi organizatorami Turnieju było Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół".Tego dnia w turnieju uczestniczyło 10 drużyn, które w duchu walki fair-play rozegrały turniej piłkarski. Początkowo miało być aż 12 drużyn, natomiast dwie drużyny nie przyjechały na Turniej. Wśród drużyn występującyh w turnieju znalazły się m.in. Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok "Dzieci Białegostoku", Ultras Jagiellonia Białystok, MW Białystok, Patriotyczna Jagiellonia, Patriotyczne Podlasie oraz Golden Boxing Team. Wśród gości z dalszych stron, można wymienić MW Suwałki, oraz Reprezentację Giżycka. Turniej przebywał w miłej patriotyczno-kibicowskiej atmosferze. Zwycięzcą Turnieju została "Reprezentacja Giżycka", która pokonała w finale Supraślankę Supraśl. Warto dodać, że trzecie miejsce zajęło SKJB " Dzieci Białegostoku". Po zakończonym Turnieju odbyła się dekoracja zwycięzców, potem były śpiewy oraz jadło, bowiem organizatorzy Turnieju zadbali także o to, aby nikt nie wrócił do domu głodny. Choć Turniej przebiegał w spokoju, nie zabrakło też nacisków ze strony policji, którzy próbowali zrobić wszystko, aby Turniej się nie odbył. Jednak Ci, którzy sprawowali pieczę nad organizacją turnieju, walczyli dzielnie i turniej mógł się odbyć. 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!'

 

  

Siedemnastu kiboli zatrzymanych po ustawce w Straszęcinie

 sobota, 28 lutego 2015 r., dodano przez redakcja

"Dziś w godzinach przedpołudniowych na terenie byłego poligonu w Straszęcinie dębiccy policjanci rozbili ustawkę kiboli. Jak na razie zatrzymanych zostało siedemnaście, z kilkudziesięciu biorących udział w zdarzeniu osób" - podaje portal debica24.eu

"Policjanci nie znaleźli u kiboli broni, ani niebezpiecznych narzędzi.Część z nich przewiezionych zostało do dębickiego szpitala, ale jak się okazało nie mieli poważniejszych obrażeń.

Wszyscy zatrzymani są obecnie przesłuchiwani i odpowiedzą za zbiorowe zakłócanie ładu i porządku publicznego. Grozi im za to do 3 lat więzienia.

Policja prowadzi też działania mające doprowadzić do zatrzymania pozostałych uczestników bójki."

źródło: debica24.eu

Widzew - Sandecja bez udziału publiczności

 sobota, 28 lutego 2015 r., dodano przez redakcja

fot. mateusz el / 12zawodnik.pl / Cracovia - Widzew
fot. mateusz el / 12zawodnik.pl / Cracovia - Widzew

Decyzją wojewody łódzkiego zaplanowany na 7 marca mecz 20. kolejki Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz odbędzie się bez udziału publiczności.

To kara za rzucanie rac na murawę przez kibiców Widzewa 22 listopada podczas spotkania z GKS-em Katowice.

Na razie nie wiadomo, w jakim mieście odbędzie się mecz z Sandecją. Taka sytuacja jest możliwa chyba tylko w Polsce.

Przerwany mecz w Rotterdamie

 sobota, 28 lutego 2015 r., dodano przez redakcja

Kibice Feyenoordu nie dają o sobie zapomnieć. Podczas meczu 1/16 finału Ligi Europy rzucili w kierunku piłkarza AS Romy… nadmuchanego banana.

Banan poleciał z trybun w 38. minucie. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że był to przejaw rasizmu, bowiem banan był gadżetem reklamowym, których wiele jest na każdym meczu na stadionie w Rotterdamie. Wydaje się jednak, że obiektem żartu mógł być Gervinho – ciemnoskóry gracz AS Romy.

Nie był to ostatni incydent podczas meczu Feyenoordu z AS Romą. Sędzia przerwał spotkanie na początku drugiej połowy, ponieważ z trybun leciały na murawę różne przedmioty. Ostatecznie dzięki wygranej 2:1 włoska drużyna awansowała do 1/8 finału Ligi Europy.

Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Holenderscy kibice w Rzymie zniszczyli sporą część zabytkowej starówki.

źródło: wprost / sport.pl

Zobacz konieczniezwiń
Urodzeni Patrioci
KOLORUJEMY RAPEM
Reklama w portalu.
Kibicowska wyprawa rowerem przez Polskę
Nowy numer TMK
Dołącz do nas!
FourFourTwoJobstog
Copyright © 2011 - SOWASPORT.COM.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: 4S NOWE MEDIA.
Nazwy i herby klubów zostały użyte w celach informacyjnych.
4S NOWE MEDIA